אירועי חברה

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - ספא שמים בארץ – לחץ כאן!
רעיונות לאירועי חברה הם אירועים של חברה זקוקה לה על מנת, לקרב, לגבש, להראות הערכה כלפי אלא הנמצאים בה. באירועי חברה יש קסם מיוחד הפועל אחר כך ביום יום ומשפיע על היחיד והיחד של החברה.

אירועי חברה

עסקים, חברות ואישים רבים מקיימים אירועי חברה במקומות שונים ובגיוונים רבים, באירוע חברהיוצאים כלל עובדי החברה ומבלים יחדיו. אירועי חברה יכולים להתקיים בכל מקום כדי ליצור ימי כיף וגיבוש לעובדים. אירועי חברה יתרמו רבות לעסק , לחברה, לעובדים ולכל הסובב אותם. מה צריך להיות בכל אירוע חברה, מטרתו של אירוע חברה הוא יום כיף לעובדים או יום גיבוש ולכן חייב להיות אירוע מהנה לכל המשתתפים. אירוע חברה חייב להיות בעל השפעה חיובית על העובדים ושכולם יזכרו את האירוע לאורך זמן רב.

רעיונות לאירוע חברה

ניתן לשים דגש חזק על מיקום האירוע מכל הבחינות. זוהי משימה שצריך לחשוב על כל פרט כדי שהאורחים יגיעו למקסימום הנאה.
יש לעצב המקום על פי אופי האירוע. יש להתחשב בעונת האירוע, המקום צריך להיות ממוזג וניחוח, אמנם בימי קיץ חמים יש אפשרות לקיים אירוע במקום מקורה או בגני אירועים ששוכרים במיוחד לאירוע. ובימים של סופות וקור עדיף לקיים את האירוע במקום סגור וחמים.
תוכן האירוע רבת משמעות אין להביא מרצים המשעממים את הקהל אלא נאומים קצרים קולעים מעניינים. יש אופציה לקיים מגוון סדנאות שבחלקן העובדים מופעלים ובחלקם הם רק מאזינים. באירועי חברה אפשר להזמין: אמנים שונים כמו זמרים, מיסטיקאים, אסטרולוגים, צריך לקלוע לטעמם של העובדים. האוכל צריך להיות טעים במיוחד ובשפע, לא כל יום מקיימת חברה יציאה לימי כיף וגיבוש.
האוכל צריך להיות בהכשר שמתאים לכל העובדים.

ארגון אירועי חברה

יציאה לאירוע חברה זו הנאה רבת משמעויות יוצר אוירה שונה פתוחה, הצוות מתגבש, מכירים אחד את השני טוב יותר, והעובדים עם תחושה טובה שיש מי שדואג להם לימי כיף. אירוע חברה בספא מוצלח בשמים בארץ. אירוע חברה בספא שמים בארץ הוא המקום האידיאלי לקיום אירוע חברה. חברות רבות ושונות עורכות אירועים רבים בספא וההנאה על פני כולם. הכניסה לספא אפילו שבחוץ חם ולוהט בפנים נעים וממוזג. נרות מרצים, רוח חרישית , וילונות הזולה נעים יחדיו. מארחים עטופים בלבן מחייכים מקבלים אתכם בחיוך רחב. כולם מתרגשים עד דמעות ומסכימים פה אחד הגענו למקום הנכון! אירוע חברה הופך ליום גיבוש מלא הקבוצה יושבת יחדיו בזולה פרטית אישית. הישיבה המפנקת על גבי כרים וכסתות נותנת לעובדים הנאה של פינוק מלא, יצירת חוויות, ריגושים. מנות פתיחה טעימות מוגשות על מגשי עץ מעוטרים בצדפים ההנאה מושלמת. לאחר מנות הפתיחה יוצאים בני הקבוצה לטיפולי ספא אישיים, לקבלת עיסוי מושלם ממיטב המטפלים בארץ. לאחר מכן גיבוש לעובדים אמיתי בחדר סדנאות רחב ידיים. הסדנה מלאת תוכן נותנת מימד רחב בהפקת ערב מיוחד זה. הסדנאות המגוונות יוצרות יום כיף אמיתי מוצלח ומרתק. הצוות חוזרים לזולה וארוחות יוצאות מהכלל טעימות במיוחד יוצרים חוויה קולינרית מושלמת! קינוחים וטעימות מתוקות יוצאים לשולחן והרגעים מדהימים..

המלצות על אירוע חברה

עובדי חברת צורן: הכל התחיל בחיפוש אחר למקום מיוחד לגיבוש העובדים. למזלנו נחשפנו למקום באינטרנט. כשהגענו בתחילה היה נראה מוזר אבל איך שנכנסנו ההרגשה היתה נפלאה. האווירה , השרות המקום, האנשים, והמוסיקה עשו את שלהם. זו אחת החוויות הכי מדהימות שהיה לנו פשוט חוויה שמימית נהננו מכל רגע. מאמינים שנחזור שוב ונמליץ לאחרים. תודה על הכל! חברת IBM : חיפשנו אירוע לחברה מדליקה. אירוע שיגבש את כל הצוות יחדיו בקיצור יום כיף אמיתי. מצאנו! התנתקות מרגיעה מתוך היומיום הריח, האווירה, הנרות, היחס החם והאישי, החיוכים מכל עבר, ההרגשה הנינוחה והשלווה שהצליחה להוציא אותנו. ולו לכמה שעות מהשגרה היומיומית העמוסה והלוחצת.. כולם יצאו מרוצים! בנק הפועלים: זו הפעם השלישית ברציפות שאנו עורכיםאירוע חברה בספא שמים בארץ. שלל הפינוקים, האוכל העיסוי, הסדנאות, השרות אין מקום כזה בארץ! חברת הפקת אירועים: אנו מרימים מידי שבוע אירועים לחברות שונות. המקום הראשון שאנו ממליצים לקיים אירועי חברה זה ספא שמים בארץ! מקום אחד לבילוי מיוחד! ניתן להזמין אירוע חברה בספא שמיים בארץ בטלפון
1700700640
0508918288