אירוע גיבוש

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - ספא שמים בארץ – לחץ כאן!
רעיונות לאירוע גיבוש מטרתו לאחד את כל העובדים ולבלות יחדיו. מתקיים במקומות המשרים אווירה טובה לצוות. עסקים, חברות ואישים רבים מקיימים אירועי גיבוש בזמנים מסוימים. בעיקר בסופי שנה, אוורור העובדים או מטרת יום גיבוש שונה לצוות. ספא לקבוצות בשילוב אירועי גיבוש יתרמו רבות לעסק , לחברה,לעובדים ולכל הסובב אותם. אירוע גיבוש מטרתו הוא יום כיף לעובדים או יום גיבוש ולכן חייבים להיות אירוע מהנה לכל המשתתפים. אירוע גיבוש בעל השפעה חיובית על העובדים המשאיר להם זיכרון ורוד לתקופה ארוכה. יציאה לבילוי יום גיבוש נותן הנאה רבת משמעויות יוצר אוירה שונה פתוחה,
הצוות מתגבש, מכירים אחד את השני טוב יותר, תחושה טובה. אירועי גיבוש מתקיימים במקומות המשרים אווירה רגועה לצוות, מקום ניחוח ומוזג, מקום עם שרות ויחס מעולה.

אירוע גיבוש בספא

ספא שמים בארץ מקום אידיאלי לערוך אירוע גיבוש המתחיל בכניסה לאווירה רומנטית שאנטית מיוחדת, אחר חליצת הנעליים, הרגשת רך ורכות לדרוך על המתחם המפנק של ספא שמים בארץ, שטיחים מקיר לקיר נותנים לכם הרגשת פינוק מיוחדת. מתיישבים על גבי זולה פרטית אישית ומקבלים נשנושים למרכז השולחן, צלחת מרק חמה המעלה ריח מהביל ביום סגרירי מעלה חום והנאה לכל הגוף 'והרגשת אנו בבית' ריחות נעימים ומגרים מהמאכלים המוצלחים בספא שמים בארץ.

אירוע גיבוש עם סדנאות

סדנאות גיבוש מגוונות ומגבשות המחכימים אתכם בידע נרחב ופותחים לכם אפיקים חדשים. סדנאות כמו גיבוש והומור שיגרום לכם לצחוק כמו ילדים קטנים. או "סדנת הצלחה" שיעזור לכם להצליח בגדול בכל תחום בחיים… טיפולים ע"י מטפלים מעולים מוסיפים לכם כיף, פינוק והנאה ב אירוע גיבוש מוצלח זה. הטיפולים הנעשים מתוך ידע נרחב בעולם ההוליסטי המקנה טיפולים מכל סוג כמו: רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסויים, רקמות עמוק, כל מה שתבחרו ביום המיוחד יום פינוק גיבוש ינתן לכם. קינוחים מתוקים ומפנקים במיוחד, והכל ביחס אישי ושרות מעולה… לתת לכם להתאחד, להתגבש, לאהוב ביום המיוחד יום גיבוש, מפנק ומצליח!!!

להזמנת אירועי גיבוש או ימי כיף לקבוצות
התקשרו לספא שמים בארץ טלפון:

1700700640
0508918288

אברהם

מנהל ספא שמים בארץ משנת 2001.