בילוי זוגי מקורי

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון שמיים בארץ – לחץ כאן!
אם אתם מחפשים בילוי זוגי מקורי ולא כלכך בטוחים איך להיות מקוריים, הגעתם למקום הנכון. קודם כל בילוי זוגי זה בילוי בו שני בני הזוג צרכים להרגיש כמו מלכים, בילוי זוגי הוא דבר חשוב לשים עליו דגש ולטפח והוא נותן דלק ללהבת הזוג.

בילוי זוגי מקורי

בילוי זוגי מקורי

בני, די! נמאס! לצאת לאירועים, למועדון, לפאב.. בא לי להתפנק אתך במקום חלומי וקסום שיהפוך לערב בילוי זוגי מושלם! נמאס מהישיבה בכיסאות, מהאוכל הסטנדרטי, נמאס לי מהכל!!! יפתי, חפשי ספא שהוא גם מסעדה מפנקת ושההנאה שם מושלמת! יש? אם כן נצא, נהנה, נתפנק נעשה לך יום פינוק זוגי מיוחד!. יודע מה,! היה פרסום על יום כיף מדהים ומפנק במיוחד! שמיים בארץ…בוא ננסה, נתרשם!

בילוי זוגי בספא

רעיונות לבילוי זוגי מקורי

היום המיוחל הגיע! בני ואורטל נסעו לכיוון ספא בשרון, שמיים בארץ. נכנסו פנימה והשתוממו, פסעו אט אט לתוך החלל שהיה חמימי ומואר בנרות מרצדים,  ריח שמנים באוויר, מלצרים עטופי גלימה לבנה פסעו לקראתם, בני ואורטל צבטו עצמם, אנו בחלום? או בהקיץ? לא נתנו להם הרבה זמן לחשוב וקלטו עצמם יושבים בתוך זולה אותנטית, עם וילונות משי מסביב, הכל בצבעי הקשת הכהים, מוזיקה חרישית התנגנה, בני ואורטל הבינו שהם בתוך מציאות ורודה ומדהימה! בילוי זוגי מקורי בשילוב ארוחות מפנקות, ספא זה מקום מפנק, אבל זה.. עיסויים עם אוכל, עם זולה פרטית מיוחד, עם מפגש אישי.. זה לא נגמר. שמיים בארץ מקום שיודע איך לפנק את כולם! המלצרים עם קשרי הבנדנות ובגדים המזכירים שף, פסעו הלוך חזור, לספק לזוג המאושר את הארוחות המדהימות הדשנות היוצאות ממטבח ספא שמיים בארץ! אורטל חייכה לבני.. צדקנו הגענו למקום מפנק באמת.. בעודם צוחקים ונהנים מכל שנייה, המארחים הזמינו אותם לחדרי טיפול אישי, שם בתוך חדר עטוף לבן המואר בנרות נשכבו השניים על מיטות צחורות, מטפלים מקצועיים התחילו במגוון טיפולי ספא הוליסטי מיוחד, יום כיף זאת מילה עדינה! שכרון חושים, אהבה, הרגשה עילאית מדהימה עלתה בסיום עיסוי הוליסטי מעולה הניתנים ע"י טובי המעסים בארץ. אחרי ההנאה המושלמת בחרו השניים את המנות אוכל המפנקות שיגישו להם בזולה הפרטית.

בילוי זוגי רומנטי

רומנטיקה חלומית ממשיכה בישיבה הכיפית על המזרנים, עם כריות ובדי הסטן! אורטל חוזרת על המשפט בהתפעלות: בני, המקום המפנק בעולם זה כאן! אין דומה ולא יהיה! בני מחייך, אורטל צודקת ציפתה לבילוי יום פינוק וקיבלה את זה בגדול!! ניחוח בריאות ושקט.. העלטה השחורה, האווירה, השלווה, השאנטיות.. שמיים בארץ הגשמת חלום לכל אחד! רוצים רעיונות לבילוי זוגי מקורי? בילוי זוגי בספא? התקשרו לטלפון