בת מצווה בסגנון אחר

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - ספא שמים בארץ – לחץ כאן!
רעיונות לבת מצווה בסגנון אחר זהו אירוע המצליח לשלב את החגיגה הגדולה, עם אינטימיות ותחושה משפחתית. אז איפה אפשר לארגן אירוע כזה?

רעיונות לבת מצווה בסגנון אחר

המקומות הסטנדרטיים לעריכת אירוע בת מצווה הם באולם, או הקיצון השני בבית, ולפעמים מחפשים משהו באמצע מה שמביא אותנו לבחירת מסעדה או בית קפה, מועדון.. אנחנו מציעים שילוב של מסעדה, תחושה ביתית כמו בבית, מרחב מספק כמו אולם ווכה השילוב המנצח. בת מצווה בסגנון אחר זאת בת מצווה ייחודית ומוצלחת בספא שמים בארץ. ספא מיוחד של  שמים בארץ, מציע עשרות אפשרויות לחגיגת בת מצווה מוצלחת ויוצאת דופן. הספא הוא לא ספא רגיל. כבר מהרגע הראשון מבינים שמדובר במקום קצת אחר.. הבדים העוטפים את החלל מהתקרה ועד הרצפה, חלקם חצי שקופים, ונותנים אווירה קצת כמו ארמון מהאגדות. המארחים חמים ומזמינים ומוזיקת הנעימה מלווה את האורחים פנימה. הספא מחולק לזולות , זולות ווילונות משי לאירועים קטנים של 10 חברות טובות, לאינטימיות של כ30 חברי משפחה ועד אירועים של כמעל מאה איש.

בת מצווה בסגנון אחר

הצוות המדהים שבספא מרים את כל הווילונות כלפי מעלה והמקום הופך למקום גדול ושומר על העיצוב המהפנט והייחודי. בת מצווה בסגנון אחר יכול להתחיל עם עיסוי מפנק לכלת המצווה ואם ירצו גם למשפחתה! צוות המטפלות מקצועיות ובעלות מגוון טכניקות כן שידעו להתאים את עצמת העיסוי ולהסביר על כל הסוגים השונים ולהוציא את כלת השמחה בעננים. להתחיל את היום עם עיסוי מפנק כבר הופך את בת מצווה בסגנון אחר לראויה לשמה! תוך כדי האורחים זורמים פנימה בשלווה ולאחר מכן מתאספים בני המשפחה לחגיגה שמחה ומוצלחת, מוזיקה, אוכל ואפילו איזה סדנה שתרצוו לבחירה, לגבש בין כולם ולתת כבוד לנערת המצווה. אין ספק שתוספת סדנה היא בת מצווה בסגנון אחר, מיוחד שמפתיע את האורחים לטובה ומוציא אותנו משגרת האירועים שלפעמים חוזרים על עצמם. בחבילת בת מצווה בסגנון אחר יש מגוון סדנאות לבחירה.. ביניהן סדנת גיבוש והומר, סדנת ריקודים בה הקהל נסחף לתוך חגיגה מושלמת. ועוד ברשימת הסדנאות שלנו. השילוב המנצח נותן לכם להרגיש שאתם באירוע יוצא דופן בת מצווה בסגנון שונה. משקאות חופשי, תפריטים מגוונים, נשנושים והכל לחגיגה מושלמת!! הישיבה הכיפית בתוך זולה גדולה מרווחת מיוחדת שלכם, הישבה על גבי כרים וכסתות וניתן לשלב ישיבה גבוהה למעוניינים. לסיכום ההרגשה- ערב גיבוש אמיתי. חלוקת המתנות לכלת בת המצווה בתוך הזולה, אם רוצים לצרף מקרן ומצגת מחממת לב.. מובטחת הנאה מושלמת לחוגגים. להזמנת בת מצווה בסגנון אחר, התקשרו לטלפון

1700700640
0508918288

בת מצווה בסגנון אחר
5
Sending
User Review
5 (1 vote)

אברהם

מנהל ספא שמים בארץ משנת 2001.
סגירת תפריט
Call Now Button
סגור
צור קשר
close slider
ספא

ספא שמים בארץ קיסריה (באחוזת ספא קיסר)

טלפון 1-700-700-640

04-675-8506

×

עגלת קניות