גיבוש חברה

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - שמיים בארץ
גיבוש חברה הוא חלק בלתי נפרד מהיעילות והתפוקה בה. גיבוש מייצר סביבת עבודה מפרה, אווירה טובה, מוטיבציה להצליח ולהשאר במקום עבודה לאורך זמן.

גיבוש חברה

העולם המערבי המתקדם, מבין ויודע טוב מאד כמה מומלץ וחשוב אירועי חברה לצוות העובדים. עליית מוטיבציית העובדים, יחד עם תפוקת העבודה, חייבים לשחררם לגיבוש ימי כיף לעובדים. ימי כיף וגיבוש נתפסים אצל כל מנהל חברה כחוק ולא יעבור! גיבוש חברה מתחיל בחיפוש מקום הולם ומספק את כל הצרכים, על מנת לערוך אירוע גיבוש חברה עצמתי. ספא לקבוצות של שמים בארץ העורך:
ימי כיף לעובדים, ימי כיף לקבוצות, ימי פינוק, אירועי חברה, יום גיבוש לקבוצות ואירועי חברה, בונים לכם תוכניות מובחרות על מנת שתיהנו ללא הפסקה! ספא מיוחד לקבוצות של שמים בארץ, מציעים יום פינוק של ממש! ביום גיבוש חברה, טיפולי ספא, בשילוב סדנאות גיבוש והפעלות גיבוש לרוב, לצד ארוחות שף כשר למהדרין, מדהימות עשירות וטעימות עם אפשרות לתפריט כפרי, איטלקי, חלבי או דגים על פי בחירתכם. החברה נכנסת לספא ברגשות מעורבים והרבה חיוכים ומארחים לבושים לבן נחמדים ונעימים, מלווים אתכם לזולה פרטית אינטימית שלכם. יום כיף לעובדים מתחיל בישיבה מפנקת על גבי כרים וכסתות נעימות וכורסאות נוחות, היתרון בערב או יום גיבוש חברה, הוא היכולת ליצר אינטימיות ונוחות. הישיבה המפנקת על המזרנים, הכל נח, נעים, לא ישיבה סטנדרטית בכיסאות כמו בכל המקום. השוני יוצר יום פינוק של ממש, לצד גיבוש הנעשה בין כולם. שטיחים מקיר לקיר, וילונות משי מכל כיוון, מוזיקה חרישית ואווירה אותנטית מרגיעה, שתכניס אתכם לאווירה של חופש ושלווה לאווירת יום גיבוש חברה מושלם. ימי גיבוש אלה נותנים המון מוטיבציה וחשק לעובדים. ניתן לארגן ימי גיבוש בשילוב סדנאות מגוונות ומעניינות, הפעלות גיבוש חברה עם מיטב המרצים, סדנאות גיבוש צחוק והומור, סדנאות שוקולד, סדנאות נומרולוגיה, סדנאות ריקוד מתוך הבטן, סדנאות מעגל נשים, סדנאות שפת גוף, סדנאות אבחון ציור ,סדנאות אבחון תווי פנים, סדנא חשיבה חיובית, סדנא השלמות שבזוגיות, סדנא העצמת היכולות האישיות ע"י איזון האגו. לאור החוויות והאחדות נוצר יום גיבוש חברה בלתי נשכח. בנוסף חווים המשתתפים יום כיף מפנק. יום גיבוש מושלם, יחד עם יום פינוק איכותי. ספא מפנק של שמים בארץ בונה לכם חבילות ספא לקבוצות ייחודיות וישנן קבוצות המשלבות עיסויים: ידוע שבשמיים בארץ ישנם את מיטב מטפלי ספא, הטובים בארץ הנותנים טיפול מיוחד, מפיג משחרר ומרגיע לפי העצמה הרצויה. טיפולים מיוחדים ממגוון סוגים בחדר טיפולים אישי פרטי, עם שמנים ארומאטיים הנעימים לגוף ומשאירים את עורכם רך נעים וחלק. העיסוי המפנק הנותן לאורחים להרגיש הרגשת יום כיף והנאה הרגשה של יום גיבוש מפנק באמת. להזמנת יום גיבוש לחברה התקשרו לטלפון

1700700640