ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר

סרטון שמיים בארץ – לחץ כאן!
גיבוש לעובדים הוא מפגש חוויתי הנערך מידי פעם למטרות של כיף, הנאה, גיבוש עובדים וחיזוק הקשר החברתי ביניהם. גיבוש לעובדים יכול להתנהל בכל מקום במסעדה, במועדון, בברכה, במלון, בספא, בתחרויות ספורט, בהופעה, ועד למקום הכולל תוכניות מגוונות או תוכנית אומנותית.

גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לעובדים יוצרים הכרה טובה בין אחד לשני ללא קשר לעסק או לעבודה. מעמיקים את הקשרים האישיים ביניהם. יום גיבוש מגביר את היעילות, את תפוקת העובדים, שיפור עבודת הצוות ונותנים את החשק לקום ולבוא ליום עבודה נוסף.
ימי גיבוש מעניקים לעובדים הרגשה טובה ולהעלאת המוטיבציה והחשק בעסק.

אירגון גיבוש לעובדים

בדרך כלל, מנהל החברה או וועד העובדים הם מנהלים ערב גיבוש והפקתו . הם יצטרכו להיערך ולקבל מגוון הצעות מחיר לאפשרויות שונות של פעילויות גיבוש לעובדים. שהחברה מארגנת ימי גיבוש לעובדים יוקרתי החברה זוכה להרבה כבוד במשק. חשוב מאד לשים לב לגורמים מרכזיים של ערב גיבוש לעובדים. מקום- המקום צריך להיות מקום מעוצב ממוזג עם שירותים טובים הנותנים הנאה לערב זה.
אוכל- האוכל צריך להיות מיוחד, עם כשרות טובה המספקת העובדים שהצוות יאכל וייהנה מכל רגע. תכנית- מגוון של סדנאות לעובדים ופעילויות גיבוש שונות. מדוע חשוב לעשות ימי גיבוש לעובדים? שובר את הדיסטנס שיש במקום העבודה וחושף אותם בצורה קלילה ונחמדה. עובד שנהנה במקום עבודתו לאור ימי גיבוש הרבים הוא גאה בעבודתו. יום גיבוש לעובדים מוכיח עד כמה מנהל העבודה אכפתי ומסור כלפי עובד שלו. העובדים ששקועים בעבודתם במהלך יום יום נפתחים בימי גיבוש עם מירב ההנאה. יום גיבוש לחברה יוצר אוירה טובה בין העובדים ומפחית סכסוכים בניהם. האפשרות להעמקת הקשר האישי מחוץ למשרד. היכן לערוך יום גיבוש לעובדים. בשמיים בארץ מקום מושלם לערוך יום גיבוש הכולל בתוכו את כל המונחים שיש לחפש לאירועים של  ימי כיף לקבוצות. השרות היחס המקום הצוות.

חבילת גיבוש לעובדים

נכנסים לספא.. וילונות משי נעים במנגינת הצלילים הערבה מארחים צעירים מחייכים הלובשים לבן משרתים את באי הספא באירוח מושלם. כולם בריגושים בהרגשת רוגע שלווה שאנטי.  המארחים מובילים לזולה פרטית שלהם שם מתנהל תהליך האירוח בר משקאות, משקאות חריפים, בספא מפנקים את הבאים בשעריו בארוחות בופה עשירות: מנות פתיחה, ארוחות עיקריות וקינוחים אפויים טעימים. מצב הרוח מרומם והחברה יודעים שהגיעו לקום הנכון. בשמיים בארץ סדנאות הגיבוש מגוונות ומוצלחות מאד ע"י מרצים מעולים הנותנים את הסדנה באווירה קלילה נעימה ומגבשת. בסדנאות הגיבוש נערכים הכרות בלתי פורמלית בין העובדים. הסדנאות ניתנות במגוון נושאים חלקם קשורים לתחום העובדה וחלקם שונה. סדנאות גיבוש יכולים להיות במגוון נושאים: סדנת צחוק וגיבוש הומור, סדנת שוקולד, סדנת חשיבה חיובית, דמיון מודרך, שפת גוף, סדנת נומרולוגיה, ועוד ועוד. ניתן לשלב ימי גיבוש לעובדים עם טיפולי עיסוי מיוחדים הניתנים בחדרי טיפול אישיים מטובי המטפלים בארץ יום גיבוש לעובדים המושלם עובר בשעות של כיף והנאה. רק בשמיים בארץ נעזור לכם להוציא ימי גיבוש אולטימטיביים עבורכם.

    המלצות גיבוש עובדים

    חברת פארטנר: חברה גדולה עם עובדים מרוצים ומחייכים וזה בעקבות ימי גיבוש מוצלחים הנערכים מידי תקופה במקום אחד יחיד ומיוחד ספא שמים בארץ. חברת טוטאל: כל תקופה אנו מארגנים ימי גיבוש תמיד ידי לוחצת על המספרים השמורים טוב טוב במוחי 1700-700-640 רק שם גיבוש לעובדים יכול להיות מושלם לנפוש לרגוע לנקות ראש ולהתפנק… הילה מחב' פרסום: זה המקום הכי כיף בעולם. האירוח, האוכל והשנטי האלגנטי שהמקום משרה תודה לכולם! אם אתם רוצים הפוגה מהלחץ אנו מציעים ימי גיבוש לקבוצות ימי גיבוש אלו יכולים לכלול קבוצות קטנות וגדולות מ-10 עד 200 איש. אם אתם מחפשים ימי גיבוש אטרקטיבי בואו אלינו שמיים בארץ!
    טלפון להזמנות
    1700-700-640