ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר

סרטון - שמיים בארץ
מחפשים מקום מושלם? יום גיבוש קבוצה?אתם מרגישים מבודדים רוצים קצת להתגבש? להכיר אחד את השני יותר טוב? בואו אלינו, ליום גיבוש קבוצות! יהיה מושלם! ימי כיף לקבוצות בשמיים בארץ. הישיבה המפנקת על גבי כריות וכסתות מפנקת ומגבשת את כולם.רק בשמיים בארץ גיבוש קבוצות הוא גיבוש מאחד מפנק גם יחד! הצוות המיוחד היושב בספא מרכיב מגוון חבילות לימי גיבוש קבוצות. חבילות משתנות על פי תקציב הקבוצה. ישנם הרוצים בשביל יום גיבוש קבוצתי ארוחה מפנקת בשילוב סדנא מעניינת. וישנם המעדיפים ליום גיבוש הקבוצה מס'ז טוב ומפנק בשילוב ארוחה חלבית כפרית טעימה. ישנם המעדיפים לשלב עיסוי עם סדנא וקינוח מפנק.

גיבוש קבוצות מתחיל ביום טיפולי ספא

פעילויות גיבוש בשילוב ספא לקבוצות עם עיסויים מפנקים בחדר טיפול אישי, ע"י שימוש במגוון טכניקות הטיפולים מותאמים למבנה גוף המטופל ולדרגת העוצמה הרצויה. במקביל לסבב פינת משחקים משחקי חברה חשיבה,מגזינים, שש-בש, קלפים. גיבוש קבוצות בשילוב ארוחות מפנקות ארוחות מלאות וטעימות במיוחד. מנות פתיחה, מנות ביניים, מנות עיקריות וקינוחים. משקאות תוססים מבית קוקה קולה אשכוליות, תפוזים, לימונדה, קפה/תה. אלכוהול- יין אדום/לבן. בקבוק וודקה, בירה ועוד.

סדנאות מגוונות ומרתקות ביום גיבוש קבוצות

בשביל לגבש טוב את הקבוצה בשביל להפוך יום לגיבוש קבוצות צריך סדנא מעניינת ומרתקת, המרצים המעולים שיש בספא מעבירים את הסדנא בקול ברור וחלק והופכים לשעה של גיבוש קבוצות מצליח! נמרולוגיה- מתייחסת לתאריך לידה ולאותיות מרכיבות את שם האדם והאינטראקציה ביניהם. אבחון ציור- מסרים המפוענחים ע"י מה שמסתתר מאחורי הציור. סדנת צחוק- בסדנא המלהיבה צחוק ושמחה נשחרר חסימות. אירוע של שכרון חושים אנדורפיני. חשיבה חיובית- תחשוב טוב יהיה טוב. הכח שיש לכל אחד להנהיג את חייו אל הטוב והאושר. סדנת רגיעה- להעביר כלים לרגיעה בבית ובמקום העבודה. חשיבות המגע בכל תרבות ותרבות. גבוש דרך ציור- הסדנא פותחת בכלי נגינה מהפנט דיג'. פתוח תרגילי צוות באמצעות תהליך של ציור גבוש הקבוצה בדרך חוויתית. סדנת גיבוש והומור- סדנא בו יבוא לביטוי עבודת צוות תחת לחץ גיבוש הקבוצה תוך כדי שעשוע וכיף. סדנת משחקי תיאטרון ואימפרוביזציה- מפגש חוויתי משחרר מרגש ומגבש.הפעלת הדמיון. דמיון מודרך/מדיטציה- תהליך טיפולי אלטרנטיבי שמטרתו הגעה לתודעה האישית שלנו ולפנימיותנו על מנת לחלץ אלמנטים מחיי היומיום. השלמות שבזוגיות- הכרת המהות הפנימית של הזוגיות. התבוננות על מערכת היחסים הבין אישית המורכבת. העצמת היכולות האישיות ע"י איזון האגו- איזון האגו שחרור התפיסות האישיות השקריות והכרה עצמית כנה. מגוון הסדנאות רחב וקבוצות הבאים לשמיים בארץ נהנים מאד ויום גיבוש הקבוצות מלא וגדוש עם מירב ההנאה!

המלצות על גיבוש קבוצות מצליח

לאחר דיון ממושך בחברתנו בחדר מנהלים החלטנו לצאת ולגבש את הקבוצה כדי שהשלום והשקט יחזרו למעונם! חיפשנו מקום מפנק בשילוב סדנאות מגבשות שיהפוך את היום לגיבוש קבוצתי מיוחד. הבחירה היתה מושלמת: הגיבוש, הסדנאות, הפינוק, הארוחות המפנקות יצרו יום גיבוש קבוצתי מצליח!. השלום והשקט חזרו לשרור בעבודתנו תודה. בנק הפועלים: יצאנו ליום גיבוש קבוצות, גיבוש מנהלים, עם מספר מנהלים מסניפים שונים. העיסויים המפנקים, הכיף, הארוחות המפנקות יצרו יום גיבוש קבוצות מוצלח ביותר! נחזור ועוד איך! עם כל החברים.

    להזמנת יום גיבוש לקבוצות התקשרו
    לטלפון 1700700640