גיבוש

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - שמיים בארץ
גיבוש לחברות, לקבוצות או אפילו לחברים. מתאים למכרים ותיקים שרוצים להתקרב שוב, לחלוק ולהנות יחד. גיבוש מתאים לאנשים שגם לא מכירים כלל ורוצים להתקרב ולהתוודע יותר אחד לשני.

גיבוש בספא

יום גיבוש מתאים אם בא לכם לצאת לגיבוש מאחד ומפנק, יום מלא חוויות, יום פינוק, יום כיף לעובדים או ימי כיף לקבוצות? אנו בשמיים בארץ מציעים פינוק של ממש! עיסויים בשילוב סדנאות והפעלות שיגבשו את כולכם ויהפכו ליום מיוחד ומוצלח! בשמיים בארץ בונים יום או ערב גיבוש הכולל טיפולי ספא, ארוחות שף כשרות למהדרין ומגוון רחב של סדנאות. הצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים. אנו מציעים ימים לקבוצות. ימים אלו יכולים לכלול קבוצות קטנות וגדולות מאד עם שילוב מוצלח של טיפולי ספא, סדנאות וארוחות שף.

גיבוש לחברות

החברה נכנסת לספא ברגשות מעורבים והרבה חיוכים ומארחים לבושים לבן נחמדים מלווים אתכם לזולה פרטית אינטימית שלכם. ימי כיף לקבוצות מתחיל בישיבה מפנקת על גבי כרים וכסתות נעימות וכורסאות נוחות, שטיחים מקיר לקיר וכל הזולה מעוטרת בצדפים ובנרות, וילונות משי מכל כיוון, מוזיקה חרישית ואווירה אותנטית מרגיעה, שתכניס אתכם לאווירה של חופש ושלווה לאווירת יום גיבוש מושלם. ימי פינוק אלה נותנים המון מוטיבציה וחשק לעובדים!

כיצד לבנות יום או ערב גיבוש

הצוות בשמיים בארץ תופרים ימי כיף  מדויקים לכל לקוח מתוך הבנת הצרכים של הקבוצה, בהתחשב אילוצי התקציב נעזור לכם להוציא לפועל ימי פינוק אולטימטיביים עבורכם. סדנאות גיבוש, בשמיים בארץ. ניתן לארגן ימי כיף בשילוב סדנאות מגוונות ומעניינות, הפעלות עם מיטב המרצים של שמיים בארץ. בספא המגוון רחב: סדנאות צחוק , סדנאות שוקולד, סדנאות נומרולוגיה, סדנאות רקוד מתוך הבטן, סדנאות מעגל נשים, סדנאות שפת גוף, סדנאות אבחון ציור ,סדנאות אבחון תווי פנים, סדנא חשיבה חיובית, סדנא השלמות שבזוגיות. סדנה העצמת היכולות האישיות ע"י איזון האגו. לאור החוויות המשימתיות נוצר קשר חזק והופך את היום יום כיף מפנק, יום כיף מושלם. יום פינוק איכותי. פינוק עם עיסויים –  בשמיים בארץ ישנם את מיטב המטפלים הטובים בארץ הנותנים טיפול מיוחד מפיג משחרר ומרגיע לפי העצמה הרצויה. טיפולים מיוחדים ממגוון סוגים בחדר טיפולים אישי פרטי עם שמנים ארומאטיים הנעימים לגוף ומשאירים את עורכם רך נעים וחלק. העיסוי המפנק הנותן ללקוח להרגיש הרגשת כיף והנאה הרגשה של יום גיבוש מפנק באמת. ישנם מנהלים הרוצים לפנק את עובדיהם כמה שיותר ולערוך לעובדים יום כיף אמיתי, ביום גיבוש בשמיים בארץ, נפנק אתכם בארוחה בופה עשירה כשרה למהדרין עם אפשרות לתפריט כפרי, איטלקי, חלבי או דגים על פי בחירתכם.

    רעיונות ליום גיבוש

    ימי גיבוש לעובדים נתפסים כחוויה שמטרתה לאחד את עובדי החברה והמנהלים. באמצעות ימי גיבוש לעובדים לומדים להכיר אחד את השני טוב יותר ומעמיקים את הקשרים האישיים בינהם. הדינמיקה שנוצרת במהלך ימי כיף לעובדים מגבשת ומשפרת את המוטיבציה שלהם לעבודה, באופן זה מעניק יום כיף לעובדים סיבה נוספת לקום בבוקר לעבודה סיבה חברתית. אין זה סוד שצוות עובדים מגובש מגביר את היעילות ואת תפוקת העובדים ומשפר את עבודת הצוות. מנגד צוות שאינו מגובש עלול לגרום למוטיבציה נמוכה של העובדים ולפגוע בתפוקתם. למרות שבטווח הקצר יום כיף הוא בעצם הפסד יום עבודה הרי שבטווח הארוך ימי פינוק משפרים את תפוקת הארגון.

    המלצות על ערבי גיבוש

    קופ"ח כללית: שמיים בארץ חוויה מתוקה ומפנקת שזורקת אתכם למקומות אחרים. מחלקה בחברת תקשורת: במחלקותינו רובינו דתיים. חיפשנו מקום מפנק, ספא לדתיים. יום כיף המוצלח שחווינו ולו לכמה שעות גרם לנו לתחושה עילאית תחושה של בין שמים לבין ארץ…… הנאה מושלמת המשלבת אוירה נינוחה עיסויים משחררים ואוכל טעים במיוחד יופי של מקום! חברת אופטיבייס משאבי אנוש: היה כיף בכל תחנה, הזולות, האינטימיות, הפרטיות, אהבה, שמיים בארץ שירות 5 כוכבים, אווירה נהדרת אוכל ברמה גבוהה ולא לדבר על המס'ג המפנק יום כיף מעולה. אנחנו נחזור! MDR: חפשנו רעיון לגיבוש. מקום להתנתק מהעולם. מצאנו מקום שלו ייחלנו שמיים בארץ זה מושלם! אז למי שרוצה לנקות קצת ראש, בלי שדה תעופה.. זה המקום! מומלץ ונמליץ הרגשנו מיליון דולר פשוט מקסים. להזמנות ימי גיבוש התקשרו טלפון להזמנות
    1700700640