הפעלות גיבוש

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - ספא שמים בארץ – לחץ כאן!
הפעלות גיבוש למחפשים ימי גיבוש קסומים בואו אלינו ספא שמים בארץ והגיבוש ביניכם יהיה מאחד ומפנק עד מאד! ספא מיוחד של שמים בארץ, מקום מוצלח עם אלפי פניות של הפעלות גיבוש לעובדים, הפעלות גיבוש לקבוצות, מחלקות רבות מחפשות מקום אידיאלי לערוך ימי כיף לעובדים, ימי כיף לקבוצות, יום פינוק, יום מלא חוויות. ספא מפנק לקבוצות המציע פינוק של ממש, עיסויים בשילוב סדנאות גיבוש, הפעלות גיבוש לצוות עובדים, שיגבשו את כולכם ויהפכו יום גיבוש מיוחד ומוצלח!
בספא שמים בארץ בונים ימי גיבוש או ערבי גיבוש הכוללים טיפולי גוף, ארוחות שף כשרות למהדרין ומגוון רחב של סדנאות. הצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים. אנו מציעים ימי גיבוש לקבוצות, ימי גיבוש אלו יכולים לכלול קבוצות קטנות וגדולות. נכנסים לספא ברגשות מעורבים והרבה חיוכים, ריח ניחוחות של שמנים ומלחים, ומארחים לבושים לבן, נחמדים, מלווים אתכם לזולה פרטית אינטימית שלכם. יום כיף מתחיל בישיבה מפנקת על גבי כרים וכסתות נעימות וכורסאות נוחות, שטיחים מקיר לקיר וכל הזולה מעוטרת בצדפים ובנרות, וילונות משי מכל כיוון, מוזיקה חרישית ואווירה אותנטית מרגיעה, מכניסה אתכם לאווירה של חופש ושלווה לאווירת יום גיבוש מושלם. ימי גיבוש מוצלחים! ימי גיבוש אלה נותנים המון מוטיבציה וחשק לעובדים ומהווים יום גיבוש לעובדים מוצלח! לאחר הישיבה הנוחה בכורסאות הנוחות, ובהרגשת עילאית גדולה, מוגשות מנות פתיחה טעימות ומושקעות שהניחוח הערב עולה באפינו…

הפעלות גיבוש לעובדים

תוך כדי קינוחי הפה ממטעמי ספא שמים בארץ,מרצים צעירים מלווים אתכם היישר לחדר סדנאות ענק, שם נתנו לנו לבחור סדנא ממגוון סדנאות גיבוש שיש בספא שמים בארץ. בספא שמים בארץ ניתן לארגן ימי גיבוש בשילוב סדנאות מגוונות ומעניינות, הפעלות גיבוש עם מיטב המרצים. בספא, המגוון רחב: סדנאות צחוק וגיבוש הומור, סדנאות שוקולד, סדנאות נומרולוגיה, סדנאות רקוד מתוך הבטן, סדנאות מעגל נשים, סדנאות שפת גוף, סדנאות אבחון ציור ,סדנאות אבחון תווי פנים, סדנא חשיבה חיובית, סדנא השלמות שבזוגיות. סדנא העצמת היכולות האישיות ע"י איזון האגו. לאור החוויות המשימתיות נוצר גיבוש והפך את היום לחוויות של יום גיבוש, יום כיף מפנק, יום גיבוש מושלם, יום פינוק איכותי.

הפעלות גיבוש לקבוצות

בספא שמים בארץ ישנם את מיטב מטפלי ספא הטובים בארץ הנותנים טיפולי ספא מיוחד, מפיג משחרר ומרגיע לפי העוצמה הרצויה. טיפולי ספא מיוחדים ממגוון סוגים בחדר טיפולים אישי פרטי עם שמנים ארומאטיים, הנעימים לגוף ומשאירים את עורכם רך נעים וחלק. עיסוי ספא מפנק, הנותן ללקוח להרגיש הרגשת כיף והנאה הרגשה של ימי גיבוש מפנקים באמת. המטופלים הבאים ליהנות מבילוי יום כיף מושלם, יוצאים מחודשי כוחות עם רוגע ושלווה, יום פינוק מיוחד! ספא שמים בארץ מציע מגוון משחקי חברה להוות הפעלות גיבוש לצוות עובדים מושלם! המוזיקה, השאנטיות, הרוגע של המקום עושים את שלהם! יום כיף מיוחד! ארוחות בופה עשירות כשרות למהדרין עם אפשרות לתפריט כפרי איטלקי חלבי או דגים על פי בחירה.ספא שמים בארץ חלום של מקום! להזמנת הפלות גיבוש עם ימי כיף לעובדים וקבוצות או הפעלות גיבוש לערב מסיבת רווקות לפני חתונה, התקשרו לטלפון:

1700700640