חתונה קטנה

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - ספא שמים בארץ
חתונה קטנה ואינטימית היא חלום של הרבה אנשים, אין הרבה מקומות מיוחדים מספיק ליום מקרב זה המתמחים בחתונות קטנות. הפעם הגעתם למקום הנכון.

חתונה קטנה

בספא שמים בארץ מתמחים באירועים מקוריים, ניתן לערוך במקום חתונה קטנה עד 150מוזמנים. חתונה אינטימית מושלמת לאירוע  אשר האורחים לעולם לא ישכחו. ביום מרגש זה כל המקום יהיה סגור אך ורק לאורחים של החתונה. מי שהיה אצלנו בערב מכיר את האנרגיה הייחודית למקום, עיצוב שלא דומה לשום דבר אחר בארץ, צוות חם ודואג ומקום שמשרה אהבה מהפרט הכי קטן לגדול. חתונה קטנה ומיוחדת שאין כמוה. החוויה מתחילה עם החתן והכלה אשר יעברו סדרת טיפולי ספא. כשהאורחים יגיעו הם לא ימצאו זוג לחוץ אלא זוג רגוע ושליו עם שרירים משוחררים, ונפש שקטה. ישנם זוגות המחפשים לערוך חתונה בצורה מקורית ייחודית ומעניינת. ספא שמים בארץ מתמחים באירועים מקוריים במיוחד.חתונה קטנה ואינטימית מושלמת לאירוע מושלם. אשר הזוג והאורחים לא ישכחו לעולם. הספא רחב מעוצב וסגור במיוחד לאורחי החתונה. עוד לפני שהאירוע המיוחד מתחיל החתן והכלה המקבלים טיפולי ספא מיוחדים, בוחרים את סוג העיסוי.

רעיונות לחתונה קטנה

עיסוי שבדי/ הוליסטי ע"י מטפלים מעולים הנותנים לגוף הרגשת שחרור מדהימה ביום חתונה קטנה. עיסוי באבנים חמות טפול באבנים חמות הלקוח מתוך עולם האינדיאניים. בטיפול משתמש המטפל באבנים חמות עם שמנים מחוממים חלקן מתגלגלות שחום האבנים חודר לגוף והן ממריצות את זרם הדם. הטיפול -עיסוי אנרגטי המשחרר שרירים תפוסים ומשחרר מגוף המטופל רעלים ואנרגיות שליליות. ביום חתונה קטנה הזוג חדש, הגוף חדש, ומתחילים דף חדש. ביום החתונה הזוג מקבל תחושות רענון,התחדשות זרימה כיף והנאה בספא המיוחד. הזוג נכנס למקלחת פרטית, ומקבל חדר טיפול אישי להתארגנותם לקראת האורחים המגיעים לחתונה קטנה. ובזמנו החופשי יוצא רענן לכיוון המתחם. אט אט האורחים המגיעים לספא נהנים מבר המשקאות ומהנוף מדהים הניצב מול עיניהם. ארוחות מדהימות, מוזיקה שלווה ואווירה אחרת ביום חתונה קטנה וייחודית, בלתי נשכחת! האורחים זוכרים את האירוע לאורך שנים. הצוות מדהים העומד לצד האורחים, דואג להם ואיתם לאורך כל האירוע.  חתונה קטנה ובלתי נשחת! אז מי שרוצה להתחתן קצת אחרת? או יותר נכון כמו בסרט! מוזמן לעשות זאת כאן! אירוע מושלם! חוויה מדהימה! להזמנת אירועים ספא שמים בארץ:

1700-700-640
0508918288

חתונה קטנה
5
Sending
User Review
5 (1 vote)

אברהם

מנהל ספא שמים בארץ משנת 2001.
סגירת תפריט
Call Now Button
סגור
צור קשר
close slider
ספא

ספא שמים בארץ קיסריה (באחוזת ספא קיסר)

טלפון 1-700-700-640

04-675-8506

×

עגלת קניות