יום גיבוש במרכז

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון שמיים בארץ – לחץ כאן!
יום גיבוש במרכז הוא מצד אחד טוב כי הוא קרוב לכולם, מצד שני לפעמים חסר בו הניתוק מהשגרה. שמיים בארץ משלב בין הקרבה למרכז ובין הניתוק הפסטורלי והקסום של האחוזה במושב.

יום גיבוש במרכז המלצה

אנו חברה גדולה היושבת בישראל, לחברה סניפים רבים הפזורים ברחבי הארץ, החלטנו לעשות יום גיבוש במרכז,
יום גיבוש מושלם, שיהווה יום כיף ופינוק לעובדים החרוצים. חיפשנו מקום הנגיש לכולם ומצאנו ספא מיוחד לקבוצות, שמיים בארץ.
שמיים בארץ מקום מדהים לחוויה מושלמת,ימי כיף עם ימי גיבוש מושלמים. ארגנו הסעות ובתאריך 20/11 נפגשנו כולנו בשמיים בארץ, המפגש היה מרגש נכנסנו לספא ברגשות מעורבים, נכנסנו לתוך עלטה עם נרות מרצדים מסביב. התרגשות הייתה בשיאה, פסענו אט, אט לתוך ספא מדהים של שמיים בארץ לזולה פרטית, אינטימית העשויה מוילונות משי בצבעים כהים ובהירים. צחקנו, התרגשנו יום גיבוש במרכז הביא את כולם ליהנות ולהכיר אחד את השני, מנות פתיחה ונשנושים הוגשו במגשי עץ גדולים ע"י מארחים מדהימים.
אכלנו, שתינו, ערכנו הכרויות.. ונכנסנו לתוך חדר סדנאות, שם יום גיבוש במרכז, הפך לבילוי יום גיבוש לקבוצות על ידי סדנאות גיבוש והומור מעניינות ממגוון סדנאות שיש בספא. הסדנא ניתנת ע"י טובי המרצים בארץ, יום גיבוש במרכז ממשיך בטיפולים.. כדי לערוך יום גיבוש במרכז שלא ישכח, נכנסנו לחדרי טיפול ספא אישיים, שם קיבלנו טיפולי ספא מפנקים בחדר טיפול אישי על ידי שימוש במגוון טכניקות הטיפולים, מותאמים למבנה גוף המטופל ולדרגת העוצמה הרצויה. ימי כיף עם סבב טיפולים אשר חברינו ישבו בפינת משחקים כולל משחקי חברה חשיבה,מגזינים, שש-בש, קלפים. חזרנו לזולה מחודשי כוחות עם חיוך רחב אוזניים. היה יין אדום, לבן, בירה ועוד.
למדנו להכיר טוב, טוב את המקום המושלם לבילוי יום גיבוש מושלם במרכז הארץ והבטחנו לחזור שוב ושוב. ארוחות שף מדהימות, איטלקית, כפרית ודגים היה מעדן. משקאות חופשי, קלים, תוססים, חמים. מנכ"ל החברה היה מבסוט מהרעיון לגבש את כולם ועוד במקום שאנטי ומוצלח כמו שמים בארץ. נתן טיפים להמשך עבודה מוצלחת. יום גיבוש אשר הסתיים עם קינוחים מפנקים מבית שמיים בארץ. יום גיבוש במרכז חתם ערב שלא ישכח במהרה! להזמנת ימי גיבוש בשמיים בארץ התקשרו לטלפון

1700700640