יום גיבוש

ימי גיבוש

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - ספא שמים בארץ
יום גיבוש לחברות, למשפחה, כל קבוצה חדשה שרוצה להכיר או קבוצה שמכירה שנים ורוצה להתקרב.. יום גיבוש מחבר בין כולם.

יום גיבוש

יום גיבוש צוות רעיונות ליום גיבוש

לא רק בגלל מחירון קבוצות מוזל.. ימי גיבוש לעובדים נתפסים כחוויה שמטרתה לאחד את עובדי החברה והמנהלים. באמצעות יום גיבוש לעובדים לומדים להכיר אחד את השני טוב יותר ומעמיקים את הקשרים האישיים והבלתי פורמליים בניהם. הדינמיקה שנוצרת במהלך יום גיבוש לעובדים מגבשת ומשפרת את המוטיבציה שלהם באופן זה מעניק יום גיבוש לעובדים סיבה נוספת לקום בבוקר לעבודה סיבה חברתית. אין זה סוד שצוות עובדים מגובש מגביר את היעילות ואת תפוקת העובדים ומשפר את עבודת הצוות. מנגד צוות שאינו מגובש עלול לגרום למוטיבציה נמוכה של עובדים ולפגוע בתפוקתם. למרות שבטווח הקצר ימי גיבוש הם בעצם הפסד יום עבודה הרי שבטווח הארוך יום גיבוש משפר את תפוקת הארגון. בספא שמים בארץ בונים יום גיבוש לקבוצות או ערבי גיבוש לעובדים הכוללים טיפולי גוף, ארוחות שף כשרות למהדרין ומגוון רחב של סדנאות. הצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים.

יום גיבוש בספא

ימי גיבוש לחברות

בספא שמים בארץ אפשרויות ארגון ימי כיף וגיבוש לחברות בשילוב סדנאות מגוונות ומעניינות בספא שמים בארץ המגוון רחב לסדנאות יום גיבוש לחברות כמו סדנת צחוק, סדנת גיבוש והומור, סדנת שוקולד , סדנת נומרולוגיה, סדנת ריקוד , סדנאות מעגל נשים, סדנת שפת גוף, סדנת אבחון ציור ,סדנת אבחון תווי פנים, סדנת חשיבה חיובית, סדנת השלמות שבזוגיות, סדנא העצמת היכולות האישיות על ידי איזון האגו כמו כן מגוון סדנאות גיבוש אשר מתחדשות מדי חודש. לאור החוויות המשימתיות נוצר הגיבוש ליום גיבוש מושלם.

ימי גיבוש לחברות

אם גם אתם מחפשים חבילות ספא לקבוצות ימי גיבוש לעובדים שונה ומיוחד אם גם לכם נמאס מעבודות ולחצים במקום העבודה אנו בספא שמים בארץ מציעים פינוק של ממש. אם אתם רוצים הפוגה מהלחץ אנו מציעים ימי גיבוש לקבוצות . ימי גיבוש אלו יכולים לכלול קבוצות קטנות וגדולות. הפקת ימי גיבוש לקבוצות – הקבוצה נכנסת לספא ומארחים לבושים לבן נחמדים ומחייכים מלווים אתכם לזולה פרטית שלכם. הזולות מחולקות ע”י וילונות משי נעימים עם כריות וכסתות רכות כורסאות נוחות מוזיקה חרישית נרות מרצים ואווירה אותנטית מרגיעה שתכניס אתכם לאווירה של חופש ושלווה. הצוות בספא שמים בארץ תופרים יום גיבוש לעובדים למידותיו של הקבוצה מתוך הבנת הצרכים של הקבוצה, בהתחשב באילוצי התקציב נעזור לכם להוציא לפועל ימי גיבוש אולטימטיביים עבורכם. הצטרפו ללקוחותינו המרוצים אשר חוו את ימי הגיבוש המוצלחים של שמים בארץ!

ימי גיבוש

יום גיבוש

בספא שמים בארץ ניתן להזמין יום גיבוש הכולל עיסוי, סדנא או הפעלה מגבשת, וארוחת שף חלבי, איטלקי כפרי, משובחת וטעימה. חבילות ספא לקבוצות של כ- 5 שעות. חבילות ספא לקבוצות מתחיל ב ₪130 + מע”מ לאדם, וכולל סדנא / הפעלה לבחירה ממגוון סדנאות של שמים בארץ וארוחת בוקר צהריים או ערב.

 

חבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר

להזמנת יום גיבוש

1-700-700-640  /   050-8918288

(הזמנה מראש)

יום א’- ה’ מ: 08:30 – 00:30 בלילה
יום ו’       מ: 08:00 – שעתיים וחצי לפני כניסת שבת
מוצ”ש:    מ: שעה וחצי אחרי צאת שבת – 00:30 בלילה

שם

טלפון

אימייל

הזמנה לתאריך

חבילת ספא

תקציב לאדם

הודעות

 
shares

שימו לב! חדש! בניית חבילות של ספא שמים בארץ בשיתוף עם ספא מדהים בקיסריה... סגור