יום הולדת לאמא ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר

סרטון - ספא שמים בארץ
רעיונות ליום הולדת לאמא בספא מיוחד של שמים בארץ. אצלנו חוגגים יום הולדת לאמא, כזאת שלא תשכח. יום המהווה יום כיף, יום פינוק והנאה מושלמת. אמא יש רק אחת. כדי לתת לה מתנה מיוחדת עם מיטב הפינוקים, בואו אלינו ספא שמים בארץ, נרכיב לכם מתנה יקרה לאמא!! בספא שמים בארץ, אמא מתפנקת ונהנית ממיטב הפינוקים שיש בספא.

רעיונות ליום הולדת לאמא

יום הולדת לאמא בספא שמים בארץ

הזולה, המארחים, המטפלים, כולם מוקדשים לך אמא יקרה וחביבה. יום הולדת לאמא הופך להיות בילוי מושלם, טיפול ספא מפנק עם עיסוי מיוחד לעור. שתיית משקאות חריפים אם רוצים לפלפל את האווירה, ותה מרגיע אם רוצים להיכנס לאווירת הפינוק. הארוחות ססגוניות, טעימות והחומרים איכותיים ביותר. מגוון פינוקים טעימים במיוחד. הנאה ייחודית, מפנקת ומושלמת. גם אם יש יום הולדת וגם בכלל לאירוע משמח. רק ספא שמים בארץ מציע ימי כיף מפנקים המשלבים בין הכל באותו מקום! הצוות היושב בספא שמים בארץ בונה חבילות שונות להנאה מושלמת בספא שמים בארץ. צלילי המוסיקה, הארוחות הדשנות , הקינוחים,
הפינוקים, יום הולדת לאמא הופך להיות יום גיבוש לכל המוזמנים! לבלות בספא שמים בארץ שעות, זאת חוויה שלעולם לא תשכח, יום כיף אגדי.

 

    רעיונות ליום הולדת לאמא עם מגוון אפשרויות

    מחפשים רעיונות ליום הולדת לאמא? ישנן בנות העורכות יום הולדת לאמא הפתעה, הביצוע מושלם! האמא היקרה מגיעה לספא ברגשות מעורבים, מקבלת עיסוי מרגיע, משחרר,ובינתיים שאר המוזמנות מחכות בזולה הפרטית, ההרגשה, הכיף, הקשר בין כולם יוצר יום גיבוש, האמא יוצאת מהעיסוי ונופלת היישר לזרועות בנותיה וחברותיה הטובות.. ההתרגשות בשיאה, זיקוקים, אהבה, נשיקות, ארוחות דשנות סדנאות מגוונות, וקינוחים מפנקים, יוצר יום הולדת מפתיעה מדהימה ומגבשת! רק בספא שמים בארץ ההנאה בכל רגע בשהייה במקום. ישנן השולחות את אמא לטיפול יחיד בספא שמים בארץ, בתוספת משקה וקינוח, הייחודיות שבמתנת יום הולדת לאמא להתרגש וליהנות בכל דקה במתחם שמים בארץ. ישנן המתאספות יחדיו לבילוי ממושך בישיבה על גבי כרים וכסתות הקשר, יום גיבוש יוצר אירוע חברה מגבש ומאחד! אם אתם מחפשים מקום לשמח את אמכם היקרה בואו אלינו.. ולהנאה אין גבולות!
    רעיונות ליום הולדת לאמא וחבילות ספא שמים בארץ:

    1700-700-640
    0508918288