ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר

סרטון - ספא שמים בארץ
יום הולדת לחבר זה יום שכבר שבוע לפני מעסיק אותנו הרבה.. איך נחגוג לו? מה אפשר לקנות לו? כבר יש לו הכול.. כבר ראה המון.. יום הולדת לחבר זה יום מיוחד בו אפשר להראות קצת מכמה שאנחנו מודים לו, אוהבים ומעריכים.

יום הולדת לחבר

אם רוצים להפתיע חבר ביום הולדת, ספא שמים בארץ הוא מקום מתאים. הספא לא דומה לשום מקום שיצא לך להכיר. כבר מהכניסה מבינים שזה עולם קצת אחר. ההקום עטוף בדים, זולות פרטיות עם ישיבה נמוכה ומפנקת על מזרנים וכריות. הכל בתאורת לילה עם נרות ככה שגם אם זה יום הולדת, במקום תמיד ערב.

יום הולדת בספא

את חברי בן הכרתי בצבא, התידדנו, התחברנו.. הגיע יום הולדת ובשביל יום הולדת לחבר אמיתי צריך להשקיע! חברים אוהבים, לאכול, לשתות, לשבת, לצחוק וליהנות מהחיים! חיפשתי מקום מושלם ומצאתי מקום שאין לו מתחרים! ספא שמים בארץ מציע ימי כיף מדהימים, עם פעילויות יום גיבוש המותאמת להפתעת יום הולדת לחבר. חבילות ספא במקום מפנק אוכלים טוב, שותים, בנוסף יש טיפולי ספא.
קבענו תאריך, יום שעה והזמנתי חברים שיבואו, יהיה כיף.! חבילת יום הולדת לחבר, נשמעת חלום מתוק של כל אחד! נכנסנו לספא אחוזי שרעפיים. ברגע הראשון לא הבנו לאן הגענו הסמקנו, חייכנו, גמגמנו ונכנסנו לזולה פרטית שלנו. המקום חשוך עם נרות מסביב, הרגשת יום פינוק מלאכותי! השתרענו במתחם הפרטי והתחלנו למלאות בטננו בארוחות השף המיוחדות. לגמנו כוסית אחר כוסית מהיין האדום ובלענו את הממרחים הטעימים. שמנו ראש על הכריות המזרנים נמנמנו , צחקנו, דיברנו, קשקשנו. בן היה בעננים. מקום מדהים להפקת אירועים. כעבוד כמה דקות נכנס מטפל ספא המיוחד ואמר בהלצה: "באתם לישון כאן? יותר נוח אצלנו. בואו ליהנות בחדרי טיפול אישיים! בן צחק יום כיף עד הסוף. נכנסנו כל אחד לחדר טיפול אישי , שכבנו על המיטה הצחורה והמטפלים עשו עבודתם נאמנה. העיסוי השלים את השעות המיוחדות. הרגשנו שכורים ולא רק מיין, הרגשת סיפוק מדהימה. יצאנו משם רעננים וחדשים. מגשי ענק עם דגים, פשטידות, פסטות, בשילוב רטבים שונים סיכם ערב גיבוש יום הולדת לחבר שאין בנמצא! השעות עפו..ו כמו שכל דבר טוב נגמר מהר.. אז נשאר לנו לומר: נבוא שוב ושוב ונמליץ לכל החברה'.. יום הולדת לחבר הכי טוב בספא שמים בארץ משאיר טעם מתוק להרבה הרבה זמן!!! להזמנת יום הולדת לחבר הכי טוב ניתן להתקשר לטלפון
1700700640
0508918288

יום הולדת לחבר
5
Sending
User Review
3.75 (4 votes)

אברהם

מנהל ספא שמים בארץ משנת 2001.
סגירת תפריט
Call Now Button
סגור
צור קשר
close slider
ספא

ספא שמים בארץ קיסריה (באחוזת ספא קיסר)

טלפון 1-700-700-640

04-675-8506

×

עגלת קניות