יום המשפחה 2019 – יום כיף משפחתי

יום כיף משפחתי עם רעיונות ליום כיף משפחתי בספא שמים בארץ הוא חוויה ייחודית ובלתי נשכחת.. איך מתחילים?יום המשפחה 2019

יום המשפחה 2019 – יום האם

בשנים האחרונות שונה שמו של יום האם ל- יום המשפחה. בספא שמים בארץ ניתן לשלוח את האם ליום כיף מפנק עם אבא או לקיים יום כיף משפחתי.

מתי יום המשפחה 2019?

רוצים לדעת מתי יום המשפחה? להלן תאריכים של יום המשפחה:

יום המשפחה 2017 יצא ביום ראשון ה 26 בפברואר

יום המשפחה 2018 יצא ביום חמישי ה 15 בפברואר (בישראל) /
יום המשפחה (בארצות הברית) יצא ביום ראשון, 13 במאי 2018

השנה בישראל יום המשפחה 2019 יוצא ביום שלישי ה 5 בפברואר

יום המשפחה 2020 יוצא ביום שלישי ה 25 בפברואר 2020

יום חמישי, 15 בפברואר יום המשפחה 2019 (ישראל)

יום כיף משפחתי

ארגון יום כיף משפחתי בספא  זו חוויה מושלמת לכל המשפחה, בעת שאתם מארגנים יום כיף משפחתי בספא מתקיים מפגש משפחתי מרגש, תתקיים שיחה על העבר ויתעוררו מחשבות  על העתיד.  אך אתם לבטח שואלים את עצמכם היכן ניתן לערוך יום גיבוש משפחתי בספא. בקיסריה בין כרי דשא ועצי אקליפטוס  מרהיבים במקום רגוע ושקט ישנו מבנה ממוזג שכולו מעוצב ספא שמים בארץ –ספא שישמח לארגן עבורכם יום כיף משפחתי, יום כיף שיחרט לכל אחד בזיכרונו.

יום המשפחה 2019 – רעיונות ליום כיף משפחתי

בעת הגעתכם למתחם הספא על מנת לבלות יחד יום כיף משפחתי בספא שמיים  בארץ תוכלו להיכנס לספא לשבת בזולה הפרטית מאוחדים יחד עם כל המשפחה  ולדמיין עבר הווה ועתיד.תוכלו, לצחוק,להזיל דמעות מהתרגשות לחייך לצחוק ולשמוח  ואת כל זה תעשו רק בספא שמים בארץ. יום פינוק משפחתי בספא גורם לכם לשבת יחד, בצורה כיפית על גבי מזרונים וכורסאות, להירגע ולהשתחרר
יום המשפחה 2019 כולל יום כיף משפחתי בשילוב מוסיקה – יום פינוק משפחתי משלב בתוכו גם מוזיקה מרגיעה. המוזיקה  הנעימה מרגיעה גוף נפש ונותנת לכם תחושה עילאית של עולמות עליונים.

יום המשפחה 2019

 יום המשפחה 2019 – יום גיבוש משפחתי

יום המשפחה 2016 אשר התקיים בספא שמיים בארץ מלווה באירוח  5 כוכבים –  אירוח נעים וצוות מדהים המספק את כל רצונותיה של משפחה לעשות עבורה יום כיף משפחתי מושלם. ארוחה טעימה מוגשת במהלך יום כיף משפחתי – עם הגשת  ארוחת הפתיחה מרגישים בני המשפחה בטעם נפלא, בטעם שמחזיר אותם לסיפורים של אמא. טיפולי ספא בשרון – עיסויים מפנקים כחלק מיום כיף משפחתי – ישנם חלק מבני המשפחה שחיכו לרגע המיוחד ביותר ביום הכיף והוא, להיכנס לחדר טיפול אישי ולחוות עיסוי הוליסטי מפנק עם טובי המטפלים שיש רק בספא שמים בארץ, עיסוי מקצועי ומפיג מתחים ונותן תחושה של רעננות. סדנאות מפנקות- בני המשפחה יכולים לבחור סדנא מרשימת הסדנאות שיש רק בספא שמים בארץ עם טובי המרצים המעבירים את החומר בצורה ברורה ומעניינת. הסדנאות מגוונות ומעניינות מאד. ישנם משפחות המעדיפות את גיבוש משפחתם על ידי סדנת צחוק וגיבוש הומור וישנם משפחות השואפות לסדנת CBT, חשיבה חיובית ישנם שסדנת העצמת היכולות האישיות ע"י איזון האגו יספקם. וישנם כאלה שדווקא סדנת מדיטציה משולבת בדמיון מודרך שמחלץ אלמנטים מחיי היומיום מוצלח עבורם וישנם עוד הרבה הרבה סוגי סדנאות לבחירה הסדנא ניתנת בחדר סדנאות המיוחד שיש בספא שמים בארץ. ארוחה מפנקת מוגשת במהלך יום כיף משפחתי,כחלק מהבילוי בספא שמיים בארץ תקבלו ארוחה מפנקת המוגשת במהלך יום כיף משפחתי, מיד בסיום הסדנא תחזרו כל בני המשפחה לזולה הפרטית המעוצבת שם  תקבלו  ארוחה לתפארת ובשפע שרק בספא שמיים בארץ  יודעים. הארוחות מגוונות כשרות למהדרין, על פי תפריט, אך אם כבר יוצאים בני המשפחה בטוח שלא ידלגו על מנת דגים משובחת, מטובלת בשמן זית, לימון, שום ועשבי טיבול. בתוספת קוביות טופו עם גבץ' ירקות, ברוטב פומודורו, בליווי אורז עם כוס יין אדום, יבש מיוחד. ועוד מבחר מנות טעימות ערבות לחך מבית ספא שמים בארץ.  במהלך הארוחה   ויום הכיף המשפחתי בני המשפחה מצליחים לשמוע איך מתקדם כל אחד מה שאיפותיו. למשפחה יש זמן בשפע אף אחד לא רודף אחריהם הצוות בספא שמים בארץ עומד לצידם לכל בקשה או מטלה נותן ומעניק להם הרגשה מדהימה שספא המיוחד בשבילם בלבד! בני המשפחה עורכים ביניהם פעילות מעניינת צוחקים ונהנים מכל רגע. משקאות קלים וחמים מוגשים לשולחן עם קינוחים הנאפים במקום עם ניחוחות ערבים העולים מתוך יום כיף משפחתי מושלם. ספא שמים בארץ מציע מגוון חבילות ספא למשפחות,  תוכלו לבחור יחד עם צוות העובדים בספא את החבילה בה אתם מעוניינים ולארגן לעצמם יום גיבוש משפחתי מושלם וחוויתי
לפרטים נוספים והזמנת יום המשפחה 2019 יום כיף משפחתי צלצלו..

יום כיף משפחתי
5
Sending
User Review
4.6 (5 votes)

אברהם

מנהל ספא שמים בארץ משנת 2001.
סגירת תפריט
Call Now Button
סגור
צור קשר
close slider
ספא

ספא שמים בארץ קיסריה (באחוזת ספא קיסר)

טלפון 1-700-700-640

×

עגלת קניות