יום זוגי הוא יום שחוגגים גם בלי שיש אירוע מיוחד. רוצים להפוך יום אחד בשבוע לחופשה של יום כיף זוגי מפנק?
רוצה לצאת פעם בשבוע לביקור ספא בגן עדן? יום כיף חלומי? בוא אלינו ,ספא שמים בארץ ותהנה ללא הפסקה…ימי פינוק עם יום זוגי מיוחד. ספא שמים בארץ מקום מדהים לחוויה ספא זוגית מושלמת, יום פינוק עם המון כיף ורגשות יום כיף זוגי מיוחד!…..
ספא שמים בארץ מציע לזוגות חבילות מהנות ליום כיף מושלם.

יום זוגי מפתיע בספא שמים בארץ

אוהב את בת זוגתך ? ספא שמים בארץ מכין לך חבילות פינוק מדהימות המפנקות אותך ואת בת זוגתך יחד. יום פינוק זוגי
הכניסה לספא חוויות, ריגושים, חיבוקים, הרגשה חלומית מסעירה ומרגשת.. יום זוגי עם כל מה שצריך. מוזיקה חרישית מתנגנת, מארחים ומלצרים עומדים לשרותכם ומובילים לתוך עולם קסום של זולה זוגי נוחה ומפנקת. אין ספא זוגי שמתאים לך כמו יום זוגי בספא שמים בארץ. ספא זוגי אינטימי מתחיל מהכניסה והופך לחוויה בלתי נשכחת ומדהימה.. בספא שמים בארץ בזולה האינטימית בני הזוג נכנסים למסע חלומי ארוך של מתיקות, יום זוגי עם פינוק ואהבה, יושבים בכיף על גבי כריות וכסתות, נח, מפנק, חלומי, יום זוגי מתוק לכל זוג!

יום זוגי של כיף

צלצלתי לספא שמיים בארץ הציעו לי מגוון חבילות מעניינות ומומלצות לזוגות שבא לעשות יום כיף זוגי אינטימי מדליק! חיפשתי חבילה שתשאיר חותם עמוק להרבה הרבה זמן! ההצעות היו רבות, התבלבלתי לא ידעתי מה לבחור? חבילת יום זוגי שלווה חבילה בסיסית, חבילה זוגית ריחוף , חבילה זוגית אהבה, חבילה זוגית לגעת בשמים, חבילת יום זוגי גן עדן, הלכתי על החבילה המשובחת ביותר: חבילת יום זוגי של גן עדן מהרגע הראשון ההנאה הייתה מושלמת, נכנסנו לספא המסתורי, קיבלנו זולה משלנו עם מנות פתיחה לחם הבית, לחם פוקצ'ה מאד טעים שנאפה במקום עם ממרחים שונים של גבינות שמנת טאפנד זיתים ועגבניות מיובשות, ומלצרים נחמדים חזרו מהמטבח, מגש גדול בידם ומנה ראשונה מיוחדת וטעימה. לאחר הארוחה המפנקת עם הרבה רגשות חיוביים הציצו מבעד לוילון זוג מטפלים ובחיוך ליוו אותנו לחדר טיפול אישי, יום זוגי חלומי! העיסוי השוודי המפנק בתוספת טיפול קצוות הכניס אותנו לתרדמה עמוקה שחיוך נסוך על הפנים, תוך כדי עיסוי שמפיג ומשחרר הרגשנו חום של אבנים חלקלקות מתגלגלים על גופינו, פתחנו עיננו בתימהון.. המטפלים הסבירו בקריצה, שאבנים חמות אלו עוזרות להמרצת הדם ומנקזות רעלים.. טוב חייכנו והמשכנו להנות.. לאחר העיסוי המפנק צללנו יחדיו לתוך אמבט שמנים מפואר הניצב בספא בחרנו שמנים ומלחים והשתכשכנו במים היה כיף! יום זוגי שאין בנמצא! חבילת גן עדן אמיתית עם פינוק זוגי מושלם בחבילה מיוחדת זאת! לאחר הטיפולים המשחררים חזרנו לזולה הפרטית בהרגשה כללית מצוינת ותחושת הקלה ורוגע. תוך כדי ההתרגשות עוד מהעיסוי קיבלנו את המנה העיקרית על פי בחירה המוכנה על ידי השף המעולה שיש רק בספא שמים בארץ ניחוחות ערבים עלו מהמנות הטעימות והמיוחדות. ניחוחות שמעלים חוויות ריגוש מיוחדות. ספא זוגי חלומי.
הישיבה המאחדת בזולה הקשר אחד לשני נתן לנו כוח להמשיך בכיף את החיים היפים. הישיבה המפנקת בספא זוגי נתן תחושת רענון, התחדשות, זרימה, כיף והנאה. המארחים חזרו שוב ושוב עם מגשים עמוסים של ארוחות ומעדנים קינוחים שונים שרק בספא שמים בארץ מוגשים לשולחן נתן לנו ליהנות עוד ועוד ביום ספא זוגי מושלם. הבטנו אחד לשני והנהנו בראש: גן עדן זאת מילה עדינה!

חבילות ספא ליום זוגי

ספא שמים בארץ מציע מגוון חבילות ספא לזוגות. תוכלו לבחור יחדיו את החבילה בה אתם מעוניים, חבילות הספא מגוונות ומפנקות.
בחלקן יש מפגש אישי משולב. הכל בהתאם לבקשתך. יחד נרכיב עבורכם יום כיף זוגי מושלם. לפרטים נוספים והזמנת יום כיף זוגי בספא שמים בארץ בטלפון
1-700-700-640
0508918288

יום זוגי
5
Sending
User Review
5 (1 vote)

אברהם

מנהל ספא שמים בארץ משנת 2001.
סגירת תפריט
Call Now Button
סגור
צור קשר
close slider
ספא

ספא שמים בארץ קיסריה (באחוזת ספא קיסר)

טלפון 1-700-700-640

04-675-8506

×

עגלת קניות