ספא שמים בארץ
יום כיף לנשים

יום כיף לנשים

יום כיף לנשים

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - ספא שמים בארץ – לחץ כאן!
יום כיף לנשים, יום כיף לחברות טובות כשמו כן הוא, מדובר ביום שכולו יום כיף לבנות והנאה, יום שמוקדש לכן נשים יקרות. יום כיף חברות, יום של העצמה נשית, של חיזוק התחושות, של ריגושים, חוויות ויצירת זיכרונות.

יום כיף לנשים

יום כיף לנשים

יום פינוק לנשים מתאים לכולן

יום כיף לאמא ובת, ספא לילדות או לבת בצווה, יום כיף לחברות טובות, לבנות לפני חתונה או ספא ל3 בנות. יום ספא לנשים בגיל העמידה שמחפשות להתפנק. מגוון רחב של חבילות ספא לנשים. הספא מתאים גם לנשים דתיות, חבילת ספא יכולה להיות יום כיף לכול קבוצת נשים המחפשות מקום לבלות בו יחד ולהעביר יום של חוויה גדושה בכיף והרבה הנאה. יום כיף לאם ובת שמחפשות לבלות במשותף ולחזק את הקשר ביניהן. 

יום פינוק לאישה

יום כיף לבנות

יום כיף לחברות טובות שמחפשות להתפנק ולהירגע משגרת היום יום. יום פינוק לנשים מתאים לכל אישה, צעירה, בוגרת, נערה או ילדה, בקיצור לכולן! בילוי של יום כיף לנשים יכול להיות בילוי משותף בספא, ארוחה טובה ומפנקת, קבלת מסג’ מפנק ועיסוי מיוחד לעור הפנים, יין הבית, כיבוד ומגוון פינוקים או כל הדברים גם יחד, יום פינוק לנשים בספא שמים בארץ. בילוי מסוג יום כיף לנשים בספא הוא בילוי ייחודי המקנה לנשים המבלות בו תחושות ריענון, התחדשות, זרימה, כיף והנאה.

יום כיף לחברות טובות

יום כיף לחברות טובות

ספא שמיים בארץ מציע לקהל הנשים הבא בשעריו בילוי יום כיף לנשים מושלם, המותאם לך כאישה, כאם וכבת. כחלק מיום הכיף תוכלי ליהנות יחד עם חברותייך, בתך או בת זוגתך מפינוקים שונים והכול באווירת הספא המיוחדת , המוזיקה והעיצוב השונים מבכל ספא אחר וכמובן בליווי צוות המארחים המקסים!

יום כיף לנשים

יום כיף לנשים בחבילה

ספא שמיים בארץ מציע מגוון חבילות ספא: לזוגות, בודדים או קבוצות, תוכלי לבחור יחד עם צוות העובדים בספא את החבילה בה את מעוניינת, יחד נתאים עבורך חבילת יום כיף לנשים מושלמת ואידאלית עבור היום כיף שלך. מחירי חבילות הספא מגוונים ומשתנים, בחלקן תקבלי עיסוי באבנים חמות, מפגש אישי, הכל בהתאם לבקשתך, יחד נרכיב עבורך יום כיף לנשים שיהיה מושלם.

לפרטים נוספים והזמנת יום כיף לנשים | ספא לנשים | יום פינוק לנשים | ספא לילדות | ספא לבנות | ימי כיף לנשים דתיות בספא שמיים צרי עמנו קשר

יום כיף לבנות

טלפון להזמנות :

1-700-700-640  /   050-8918288

שעות פעילות (הזמנה מראש)
יום א’- ה’ מ: 08:30 – 00:30 בלילה
יום ו’       מ: 08:00 – שעתיים וחצי לפני כניסת שבת
מוצ”ש:    מ: שעה וחצי אחרי צאת שבת – 00:30 בלילה

שם

טלפון

אימייל

הזמנה לתאריך

חבילת ספא

תקציב לאדם

הודעות

 
נגישות
צור קשר
close slider

שם

טלפון

אימייל

הודעות