יום עיון

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון על שמיים בארץ – לחץ כאן!

הוא יום לחברות שונות, קבוצות, אספות מחפשים מקום כדי לערוך בו יום תוכן מוצלח! אצלנו  ימי עיון מתחילים עם סדנאות שונות ומסתיימות בארוחה מלאה , מפנקת.

יום עיון

יום עיון אשר התכנים המועברים נותנים לשומעים לפתוח אפיק חדש. ספא שמים בארץ עורך ימי עיון מוצלחים ומקוריים שהאורחים הבאים לשמוע ולהתרשם, נהנים מאד מסדנאות, ימי גיבוש והרצאות רבות, הנותנות להכיר אחד את השני יותר טוב, להתרשם וליהנות מהרצאות מבריקות הניתנות רק בשמיים בארץ! שמיים בארץ, ישיבה המפנקת על גבי כריות וכסתות מפנקת ומגבשת את כולם.
רק שמיים בארץ הופך יום עיון לחוויות יום גיבוש לקבוצות מאחד, יום כיף ומפנק גם יחד! הצוות המיוחד היושב בספא מרכיב מגוון חבילות של ימי עיון. חבילות משתנות על פי תקציב הקבוצה. יום עיון, ימי כיף עם ארוחה מפנקת, בשילוב סדנא מעניינת פופולארית ומצליחה! זה מפתח נכון להצלחת ערב גיבוש ולהנאה מושלמת של כל האורחים!

יום עיון בשילוב סדנאות גיבוש מגוונות ומרתקות

בשביל לגבש טוב את הקבוצה, בשביל להפוך יום עיון ליום גיבוש קבוצות, צריך סדנה מעניינת ומרתקת, המרצים המעולים הנבחרים שיש בספא, מעבירים את הסדנה בקול ברור חלק ודרמטי. סדנת נומרולוגיה- הנומרולוגיה מתייחסת לתאריך לידה ולאותיות המרכיבות את שם האדם והאינטראקציה ביניהם. סדנאות אבחון ציור- מסרים המפוענחים ע"י מה שמסתתר מאחורי הציור. סדנאות צחוק- בסדנא המלהיבה צחוק ושמחה נשחרר חסימות. אירוע של שכרון חושים אנדורפינים. סדנאות חשיבה חיובית- תחשוב טוב יהיה טוב. הכוח שיש לכל אחד להנהיג את חייו אל הטוב והאושר. סדנאות רגיעה- להעביר כלים לרגיעה בבית ובמקום העבודה. חשיבות המגע בכל תרבות ותרבות.
גבוש דרך ציור- פתוח תרגילי צוות באמצעות תהליך של ציור גיבוש הקבוצה בדרך חוויתית. סדנאות גיבוש והומור- סדנה בו יבוא לביטוי עבודת צוות תחת לחץ גיבוש הקבוצה תוך כדי שעשוע וכיף. סדנאות משחקי תאטרון ואימפרוביזציה- מפגש חוויתי משחרר מרגש ומגבש.הפעלת הדמיון. סדנאות דמיון מודרך/מדיטציה- תהליך טיפולי אלטרנטיבי שמטרתו הגעה לתודעה האישית שלנו ולפנימיותנו על מנת לחלץ אלמנטים מחיי היומיום. סדנת השלמות שבזוגיות- הכרת המהות הפנימית של הזוגיות. התבוננות על מערכת היחסים הבין אישית המורכבת. סדנת העצמת היכולות האישיות ע"י איזון האגו- איזון האגו שחרור התפיסות האישיות השקריות והכרה עצמית כנה.
מגוון הסדנאות רחב וקבוצות הבאים לשמיים בארץ נהנים מאד ויום עיון מלא וגדוש עם מרב ההנאה! לאחר יום עיון, יום גיבוש , יום כיף לקבוצות, חוזרים השומעים המוצלחים לזולה המרווחת שלהם בספא, להמשיך וליהנות מארוחות מלאות וטעימות במיוחד.
מנות פתיחה, מנות ביניים, מנות עיקריות וקינוחים. משקאות תוססים מבית קוקה קולה אשכוליות, תפוזים, לימונדה, קפה/תה.
יין אדום/לבן. ימי עיון הופכים ללימוד פורה, מעניין ומהנה במיוחד בשמיים בארץ! להזמנת יום עיון בספא שמים וארץ התקשרו לטלפון
1700700640