יום פינוק בספא

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון שמיים בארץ – לחץ כאן!
יום פינוק בספא יוצר חוויות פיזיות ורגשיות. משחרר את השרירים התפושים ואת הכתפיים העמוסות וגם מרגיע את הנפש, מרענן את המחשבות.

יום פינוק בספא

ימי פינוק בשמיים בארץ חלום שמתגשם! יום פינוק בספא זה יום כיף אמיתי. שמים בארץ הוא ספא קצת אחר. מרגע הכניסה מרגישים כאילו נכנסנו למקום ללא זמן. תמיד תאורת לילה עם נרות, בדים נשפכים מהתקרה לרצפה עוטפים את החלל לנישות פרטיות. כל זוג, או קבוצה, מקבלים מין זולה פרטית משלהם. הישיבה המיוחדת על המזרנים, עם כריות, ובדי הסטן החלקים, נותנים תחושה נינוחה ומפנקת כבר מרגע הישיבה. המארח המלווה אתכם ביום פינוק בספא שלנו, משדר חמימות וביתיות ותוכלו להרגיש בנוח להשתרע ולהירגע. המוזיקה השלווה שברקע וחליצת הנעליים תעזור לכם לצאת במהרה מהשגרה העמוסה לשקט בספא. חלום של יום כיף, יום פינוק לאישה בספא מושלם! אחרי שהמארחים מלווים אתכם ישירות לזולה פרטית אישית, יגישו לכם מנות פתיחה. מנות נשנוש קלילות שלא יכבידו עליכם לפני העיסוי המדהים שעומד לבוא. יזמינו אתכם אל חדר טיפולים אישי עם טיפולי ספא מקצועיים במיוחד, מגוון סוגים וטכניקות לבחירתכם. המעסים מפנקים את המטופלים בפינוק אמיתי ובלתי נשכח.

יום פינוק בספא מותאם לכל אחד

ימי פינוק בספא מותאם אליכם. לקבוצות, חברות, זוגות ויחידים. הצוות מרכיב לכם חבילות חלומיות לכל אירוע. המפגש המאחד בישיבה על גבי זולה פרטית יוצר קשר, גיבוש ואחדות. יום פינוק בספא בשילוב יום הולדת. ימי הולדת הוא אירוע מיוחד ובשביל שהחוגג יהנה אפשר לערוך לו יום פינוק בשמיים בארץ. יום פינוק בספא לחברות – מנהלים רבים בוחרים לערוך אירוע מוצלח בשמיים בארץ, השקט, הרוגע, השלווה נותן אותותיו לזמנים ארוכים. יום פינוק בספא לכלה – מסיבת רווקות, ערב לפנק חברה באמת! זה יום פינוק בשמיים בארץ. החברה מתפנקת בחדר טיפול אישי ולאחר החזרה לזולה הפרטית הקשר, האהבה בין הבנות , יוצר מסיבת רווקות עם כיף וגיבוש בין כולן. מסיבה קודם הפרידה זה רק בספא שמיים בארץ! ימי פינוק בספא לזוגות – בשביל לשמור על אהבה הקיימת בין בני הזוג, בואו לספא ותהנו מחבילת יום פינוק מלא הפתעות! אז אל תתמהמהו תנו לעצמכם יום של שקט ופינוק! להזמנת ימי פינוק בספא התקשרו לטלפון