יום פינוק לנשים

יום פינוק לאישה

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - ספא שמים בארץ
יום פינוק לנשים הוא יום כיף לנשים בו הנשים מתקבצות יחד למטרה אחת חשובה, שקט, רוגע, וכיף. בימי פינוק לנשים המטרה העיקרית היא לפנק את האישה, ולהתרחק טיפה משגרת היום יום. יום פינוק לנשים הוא יום עם העצמה נשית גבוהה. כל אישה מחפשת קצת להתפנק ולא משנה באיזה אופן. יום פינוק לנשים הוא יום מלא חוויות, רגשות ופינוקים.

יום פינוק לנשים

יום פינוק לנשים בספא

יום כיף לנשים, יום שכולו פינוק לנשים, מתחיל ביחס מפנק ע”י צוות מעולה היושב בספא שמים בארץ ובונה לכן חבילות מדהימות לפי תקציב. ספא מיוחד של שמים בארץ, מציע לכן ימי פינוק מדהימים הכוללים טיפולי ספא. סדנאות, זולה אישית, ארוחות שף והרבה פינוקים. ימי פינוק לנשים ממשיך עם כניסה לספא היחס האישי, ההרגשה המדהימה, הרוגע, השאנטיות נותן לאישה להרגיש כיף, פינוק, רוגע שלווה ושום דבר לא מטריד אותה. ימי פינוק לנשים כולל התפרקות, צחוק, חיוכים לכל עבר, ‘החיים הטובים’ וזה קורה רק בספא..יום פינוק לנשים מעביר רגשות חיוביות אנרגיות טובות בין אחת לשניה . יום פינוק לנשים כלול במוזיקת רוגע שלווה.. ספא שמים בארץ מקום ייחודי ומוצלח במיוחד לבילוי יום פינוק לנשים. נשים שחייבות מידי פעם פינוק, או נשים שמזניחות את הנתינה העצמית, זה הזמן להגיע ולתת למישהו אחר לתת לכן.

יום כיף לנשים

יום פינוק לאישה

בספא שמים בארץ מתמחים בחבילת יום פינוק לאישה. המקום אידאלי לשחרור לחצים והנאה רצופה מכל הסוגים. מארחים מדהימים הלבושים לבן מקבלים פניהן בחיוך ובחן. זולה פרטית אישית שם מתנהל תהליך האירוח. הכל ישיבה כייפית מפנקת על גבי מזרונים, כריות וכסתות, נח מאד. יום גיבוש מדהים! ההרגשה מדהימה חיוכים, התרגשויות הרבה הרבה פינוק, יום כיף לנשים אמיתי! לאחר מיקום הישיבה הנוחה נכנסות אליהן מנות פתיחה טעימות במיוחד לחמים עם מממרחים שונים, מטבלים טעימים מאד. בר משקאות , עיסויים מרגיעים ומפנקים בחדרי טיפול אישי.

יום כיף לנשים

מנות עיקריות מפנקות ומגוון סדנאות רחב על פי בחירה. קינוחים מתוקים ומגרים במיוחד. ימי פינוק לנשים הופך לחוויתי, וחלומי… אז אם אתן קב’ המחפשות יום כיף לאישה או יום גיבוש ביניכן, בואו אלינו ונבנה לכן חבילה שלא תשכחו במהרה!

יום פינוק לאישה

להזמנת יום כיף לנשים | יום פינוק לאישה | ימי פינוק לנשים התקשרו

טלפון להזמנות :

1-700-700-640  /   050-8918288

שעות פעילות (הזמנה מראש)
יום א’- ה’ מ: 08:30 – 00:30 בלילה
יום ו’       מ: 08:00 – שעתיים וחצי לפני כניסת שבת
מוצ”ש:    מ: שעה וחצי אחרי צאת שבת – 00:30 בלילה

שם

טלפון

אימייל

הזמנה לתאריך

חבילת ספא

תקציב לאדם

הודעות

 
shares

שימו לב! חדש! בניית חבילות של ספא שמים בארץ בשיתוף עם ספא מדהים בקיסריה... סגור