יום צוות

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - שמיים בארץ – לחץ כאן!
רעיונות ליום צוות הוא יום שכולו מוקדש לגיבוש הצוות, לשינוי אווירה, ולהכרת תודה על המאמץ והעבודה היומיומית של כל המשתתפים.

יום צוות בספא

שואלים איך אפשר להביא צוות ליום שלם וליהנות ללא הפסקה? מחפשים יום צוות במקום מגבש לצוות המוצלח שלכם? חושבים איך לתת לצוות מענה מושלם של הנאה? מחפשים מקום הנותן יום צוות רוגע, שלווה ואהבה? ספא מיוחד של שמים בארץ..

רעיונות ליום צוות

יום צוות הוא יום גיבוש המתחיל במתחם חשוך לאור נרות הנותן הרגשה לילית רגועה. כבר מהרגע שנכנסים הצוות מרגיש שהביאו אותו למקום לא צפוי כמו כל שנה, משהו מיוחד וסקרנותם מתעוררת. במקום עיצוב חם ונוח של בדים הנופלים מהתקרה לרצפה, וזולות חמד בהם אפשר להישכב ולהסטלבט כמו שצריך. המארחים המקסימים מלווים אתכם עם צללי מוזיקת הרקע לזולה גדולה פרטית משלכם שם תבלו באינטימיות ללא הפרעות של אנשים מבחוץ. האוכל הטעים מתחיל להגיע אליכם כבר מהרגע הראשון בשלב הנשנושים ואז יתחילו סבבי עיסויים חלומיים!! באותו שלב הצוות מבין שהשקיעו בו ברמות. החדר עטוף בבדי משי בצבעי בורדו,אדום,זהב כמין מקום חם ונעים הנותן לצוות הרגשת חיבוק ואהבה. בינתיים החבר'ה משחקים במשחקי קופסה קצת שש – בש ומחכים לתורם להיכנס לעיסוי המפנק. בחדרי טיפולים הסדינים הלבנים המוזיקה המרגיעה והמטפלים המעולים!! עושים את העבודה. יום צוות חד פעמי! המעסים מקצועיים ביותר ושולטים במגוון טכניקות כך שיתאימו לכל אחד את מידת העצמה הרצויה וסוג העיסוי הנכון לו. בשלב שכולם סיימו את העיסויים יום צוות המושלם הזה, נמצא בשיאו. בשלב זה יש לפני הצוות ארוחה מפנקת מגוונת ועשירה! אחרי האוכל יש סדנה לבחירה, הסדנה מגבשת, מעניית מצחיקה, וכיפית. ניחוח בריאות, מוזיקה נעימה נושבת לה בין הוילונות. ארוחות שף מהודרות. חדרי טיפולים אישים, ימי צוות ייחודיים, הנותנים לצוות הרגשה רענון כיף והנאה. יום צוות עם סדנאות מגבשות ומאחדות בין אנשי הצוות. השילוב של הכל יחד יוצר כמין עולם אחר ורגוע, מרענן מהיום יום. השלווה והרוגע מובילים את הצוות לתוך מסע קסום של חלום. להזמנת ימי צוות בשמיים בארץ
התקשרו לטלפון
1700700640