יום גיבוש לעובדים | ספא לקבוצות כולל ימי גיבוש עם אטרקציות, סדנאות גיבוש והפעלות לעובדים

קבלת את התפקיד החשוב של ארגון יום גיבוש לעובדים?..

יום גיבוש לעובדים
סדנת יום גיבוש לעובדים עם מנחת סדנאות גיבוש אילי לב ארי

אפשר לקפוץ כאן ישר ולעניין כדי לבנות חבילות ספא לקבוצות עם סדנת גיבוש לעובדים, מגוון הפעלות, עיסויים מפנקים וארוחת שף כשרה למהדרין במקום הכי מושלמת עבורכם. 
(*מומלץ במקביל להתקשר לאברהם בטלפון 1-700-700-640 כדי שיעזור לך בתהליך בניית החבילה)

ימי כיף לעובדים

רעיונות ליום גיבוש לעובדים זה משהו ששווה להשקיע בו מחשבה!  אם אתם מחפשים רעיונות ליום גיבוש לעובדים קסום, בואו אלינו, לשמים בארץ והגיבוש ביניכם יהיה מאחד ומפנק עד מאד! ספא בקיסריה של שמים בארץ מקום יחיד עם אלפי פניות של ימי גיבוש לקבוצות, ימי גיבוש לעובדים, ספא לקבוצות, יום מלא חוויות, יום פינוק אנו בשמים בארץ מציעים פינוק של ממש, עיסויים בשילוב סדנאות גיבוש לעובדים או סדנת CBT, הפעלות גיבוש וצוות שיגבשו את כולכם ויהפכו יום גיבוש בקיסריה למיוחד ומוצלח! בשמים בארץ בונים ימי כיף או ערבי גיבוש הכוללים טיפולי גוף, ארוחות שף כשרות למהדרין ומגוון רחב של סדנאות. הצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים. אנו מציעים ימי גיבוש לקבוצות, ימי גיבוש אלו יכולים לכלול קבוצות קטנות וגדולות.

רעיונות ליום גיבוש לעובדים

"משרדינו רב קומות עם מירב מחלקות ממוקם בעיר תל אביב. מנכ"ל החברה גדי, מפרגן לנו לעובדים, ומוציא אותנו מידי פעם להתרעננות, לגיבוש, לקשר וכו.. וכו.. לאחר חיפוש מקיף מצא מקום מעוצב וממוזג, ספא לקבוצות גדולות וקטנות עם מירב הפינוקים, הארוחות, עיסויים והפתעות שיהוו לכולם יום פינוק מושלם והפך לחוויה של יום כיף לעובדים אחד ומאחד!"

יום גיבוש, ימי כיף, ערב גיבוש והרבה פינוקים

בשמים בארץ ישנם את מיטב המטפלים הטובים בארץ, הנותנים טיפול מיוחד מפיג משחרר ומרגיע לפי העוצמה הרצויה. ימי גיבוש בשילוב טיפולים מיוחדים ממגוון סוגים, בחדר טיפולים אישי פרטי עם שמנים ארומטיים, הנעימים לגוף ומשאירים את הגוף משוחרר ואת כולם נינוחים. עיסוי מפנק הנותן ללקוח להרגיש הרגשת כיף והנאה הרגשה של ימי גיבוש מפנקים באמת. יצאנו מחדרי טיפול אישיים מחודשי כוחות עם מרוגע שהשתפך על פנינו וגופינו ונותן לנו ליהנות מכל דקת יום גיבוש מושלם זה! גדי המנכ"ל המדהים עבר בין עובד לעובד לקבל חוות דעת על יום גיבוש מיוחד זה! חזרנו לזולה המפנקת וכמה מחברינו ישבו ושיחקו משחקי חברה מיוחדים הניתנים בספא.
המוזיקה, השאנטיות, הרוגע עשו את שלהם! היה יום כיף מיוחד! רעיונות ליום גיבוש לעובדים בשמים בארץ מושלם לקבוצות! פינקו אותנו בארוחת בופה עשירה כשרה למהדרין עם אפשרות לתפריט כפרי, איטלקי, חלבי או דגים על פי בחירתנו. חיפשנו ימי גיבוש עם מקום מפנק! מצאנו!

וואי כיף לי. אל תפסיקי...

ימי כיף לעובדים
ספא בקיסריה – סדנאות טיפולים ופינוקים באזור הבריכה..

יום גיבוש לקבוצות [ימי כיף בספא]

"נכנסנו לספא ברגשות מעורבים והרבה חיוכים, באפינו ניחוחות של שמנים ומלחים, ומארחים לבושים לבן, נחמדים, ליוו אותנו לזולה פרטית אינטימית שלנו. יום כיף התחיל בישיבה מפנקת על גבי כרים וכסתות נעימות וכורסאות נוחות, שטיחים מקיר לקיר וכל הזולה מעוטרת בצדפים ובנרות, וילונות משי מכל כיוון, מוזיקה חרישית ואווירה אותנטית מרגיעה, הכניסה אותנו לאווירה של חופש ושלווה לאווירת יום גיבוש לקבוצות מושלם. כולם הנהנו בראש: ימי גיבוש מוצלחים! ימי גיבוש לקבוצות אלה, נותנים המון מוטיבציה וחשק לעובדים ומהווים יום גיבוש לעובדים מוצלח! לאחר הישיבה הנוחה בכורסאות הנוחות, ובהרגשת עילאית גדולה, התחלנו לקבל מנות פתיחה טעימות ומושקעות שהניחוח הערב עלה באפינו…."

הזמנת יום כיף לעובדים בלתי נשכח. השארת פרטים

הסבר על בניית חבילת יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים בקיסריה

תוך כדי קינוחי הפה ממטעמי שמים בארץ, נכנסו אלינו מרצים צעירים וליוו אותנו היישר לחדר סדנאות נפרד שם נתנו לנו לבחור מסדנאות מגוונות, שילוב של סדנאות גיבוש לעובדים שיש רק בשמים בארץ. בשמים בארץ ניתן לארגן ימי גיבוש לקבוצות, רעיונות ליום גיבוש לעובדים, בשילוב סדנאות מגוונות ומעניינות, הפעלות גיבוש עם מיטב המרצים. בספא שמיים בארץ המגוון רחב: סדנאות צחוק גיבוש והומור, סדנאות שוקולד, סדנאות נומרולוגיה, סדנאות ריקוד, סדנאות עיסוי, סדנאות שפת גוף, סדנאות אבחון ציור ,סדנאות אבחון תווי פנים, סדנאות חשיבה חיובית, סדנאות מודעות וסדנאות העצמת היכולות האישית ע"י איזון האגו.

סדנאות גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לקבוצות – סדנאות גיבוש לעובדים

לאור החוויות המשימתיות נוצר גיבוש והפך ליום ספא, יום כיף מפנק, יום גיבוש מושלם וחוויה של יום פינוק איכותי. בסיום הסדנא המגבשת והמעניינת חזרנו מחודשי כוחות לזולה הפרטית שלנו עם קשר אחד ומגבש בינינו, המנכ"ל גדי הביט מהצד וחייך, אין ספק שזו הייתה בחירה נכונה שמים בארץ! לא הסתפקנו בסדנאות בלבד, רצינו ליהנות מכל הפינוקים הנמצאים בספא, עם כבר ימי גיבוש .. אז עד הסוף!

ימי כיף – עיסוי, סדנא וארוחה (מה עוד אפשר לבקש?)

אם אתם מחפשים מקום מיוחד כדי לגבש בין העובדים. יום גיבוש שכולל מגוון עיסויים, סדנאות, הפעלות וארוחות כשרות למהדרין במקום אחד. הגעתם למקום הכי טוב שיכול להיות! יום גיבוש בשמים בארץ הינו המקום המושלם עבורכם. ניסיון עשיר מעל 15 שנה ואלפי לקוחות מרוצים. מיטב החברות ועסקים במשק התארחו. בנקים כמו בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק מזרחי. קופות חולים כללית, מכבי, לאומית. ביטוחים כלל, מיגדל, ביטוח ישיר. משרדי ממשלה, חברות היי טק וכל חברה שתעלו על דעתכם התארחו, נהנו וחוזרים לשמים בארץ כדי להחוות חוויות חדשות.

ימי גיבוש לעובדים בקיסריה

בימים אלה שמים בארץ עוברים לשיתוף פעולה עם אתרים נוספים כדי להעצים את האפשרויות, פעילויות גיבוש ופינוקים. אנו ממשיכים לתת ימי גיבוש לעובדים ברמה גבוהה ביותר, עם יותר אפשרויות. יהיה אפשרות למתחם של מרחצאות. יום כיף לעובדים עם ברכות, ג'קוזי, סאונה, חמם תורקי, אמבטיות שמנים, בריכת מלחים ועוד. ניתן להרכיב חבילות יום גיבוש לעובדים בשילוב של מרחצאות עם ארוחה כשרה למהדרין או הפעלות גיבוש וארוחות או טיפולים וארוחות. בהתאם לתקציב ניתן לבנות חבילות לקבוצות עם כל הפינוקים האפשריים. מהשיחה הראשונה בטלפון נבנה יחד את החבילה המושלמת עבור הקבוצה. יש לנו ניסיון של מעל 16 שנה. עברו אצלנו אלפי אורחים מרוצים. חברות הייטק כמו אמדוקס, SAP, מיקרוסופט… בנקים – בנק הפועלים, לאומי, בנק מזרחי, בנק דיסקונט.. ביטוחים, בתי ספר, מכללות ועוד. מגיעים אלינו מכל קצוות הארץ להנות, התגבש ולהתפנק. כל מי שאחראי לארגון יום גיבוש לעובדים, תמיד מקבל את כל התשבחות מחבריו על ארגון יום גיבוש מוצלח ביותר! שמים בארץ חוויה מתוקה, מפנקת ומגבשת! להזמנת ימי גיבוש בספא התקשרו לאברהם.

ימי פינוק למורים הינם זמן פעילות לעובדים שבו האנשים מתידדים ומתקרבים. אפשרי למלא אותו במגוון רב של דברים ומתאים לקיים אותו מתי שמתאים. ישנה אפשרות לקיים ימי פעילות אתגרית למנכ"לים, יום צוות עובדים פרטי או אירוע חברה מרשים. אפשר גם לערוך ארוע סגור לנשים (כמו למשל יום האם או מסיבת רווקות). יום גיבוש משולב עם מספר חוויות, היעד העיקרי בהם הננו התחברות, מילוי כוחות, נושאים מרתקים, מגבשים ורענון מאגרים של צוות העובדים בשביל המשך הצלחה במקום העבודה.
יום גיבוש לקבוצות

החיבור הנפלא של פעילות קבוצתית בספא מזמן מסאז'ים מעולים עם מטפלים מקצועיים ביותר. העיסויים הם תענוג לשכל ולשרירים שגורמים להרגיש רעננים ושמחים. יש אפשרות לכלול מסאג'ים שונים באורכם.

ארוחות שף לעובדים בספא
ארוחות שף

טיפולי ספא לצוותי עובדים עם מבחר פינוקים לדוגמה טיפול רך, מסאג' שוודי, מסאז' בעוצמה חזקה, מסאז' רקמות עמוק, עיסוי בעל אופי פיזיותרפי, הוליסטי, טיפולי פנים, כפות רגליים ופריפריה. לשלמות החוויה והרגשת הנחת לרשותכם מקומות לטבול בהם, בריכה מחוממת, ג'קוזי, בריכת מינרלים ומלחים. אפשרות לחמם טורקי,לוקרים אישיים, חלוקים מפנקים, מגבות, סבון וכלי רחצה.

על מנת להפיק יום פינוקים או ערב פעילות מושלם, אפשר לשלב סעודת כפר או ארוחה איטלקית איכותית ומפנקת. המזון כאן כשר למהדרין ו באיכות גבוהה, הסעודה הינה סעודת שף חלבית שאין כמוה!

אפשר לכלול פעילויות מיוחדות ומחברות, ישנן סדנאות גיבוש לצוות עובדים בשפע סגנונות. בספא אנחנו מציעים הפעלות בכל תחום, הפעלות לקבוצת עובדים או פעילויות ל מנהלים. אפשר לשלב סדנה אקטיבית של משחק ואילתור, סדנאות יום גיבוש, סדנת ריקוד, סדנה של בידור, פעילות חיבור דרך משחק, התעמלות חוץ או שפשוט להרגע בנוף עותק נשימה של הספא.

ההפעלות ממריצות, משמחות וממלאות את הצוות בכוחות מחודשים. בנוסף מתקיימות סדנאות והצגות כגון מיינדסט אופטימי , סדנת בריאות , סדנה של כף היד , סדנה של נומרולוגיה , סדנא של הצלחה ועוד ועוד. הבחירה מגוונת ונתאים בשמחה את ה הפעלות המדויקות לנופך צוות העובדים והאירוע .

כיף בקיסריה עם שפע חניה וגישה קלה , נוף יפהיפה , חיבור ליסודות עם רוח מן הים. מקום של רוגע ונשימה מרוחק מההמולה, אווירה הנותנת הרגשת התחברות ואנרגיות חיוביות.

טיול סגווי בקיסריה

חוץ מפינוקי ספא לקבוצות יום גיבוש לעובדים יכול לכלול טיול סגוויי שטח לקבוצות מדהים בנבכי ההיסטוריה של עיר הבירה הרומית שהוקמה על ידי הורדוס המלך הידוע. סגווי לנסיעה בטווח שאינו כביש. ההעיירה של חופו של הים התיכון, נשכבה בזמן האימפריה על מתחם ענק יותר מהמוכר בימים אלה ואנחנו נחקור את האזורים ההיסטוריים המתלווים שפספסנו בדרך למופע של זמר. נעסוק בעבר והארכאולוגיה בו-זמנית עם האדריכלות של קיסריה המתפארת בבתיה המהודרים. נקשיב לדיברי רכילות של פעם ומצבים שהמטירו רושם על הכדור הארץ עד היום ופרצו בקיסריה העתיקה. דרכים מוכנים על מדרכות ובחולות קרוב למקומות מסקרנים כמו ההיפודרום המזרחי, פסיפס הציפורים הביזנטי המרשים, משטח הגולף המרהיב, האובליסק הרמה, אמות המים בחוף האקוודוט הרים של חול שיצאו אלינו מהנילוס…

"הניסיון החובק, הרמה הגבוהה, השירות המקצועי והאדיב גם יחד, והדגש על הפרטים הקטנטנים, מביאים חוויה מדהימה שנשארת עם הצוותים המתנסים לזכור ולשחוק כי יום גיבוש כזה, נחרט להם כ מרתק ומעניין שאין כמוהו".

תמונות של אירועי ימי גיבוש בשרון (לפני שעברנו לספא קיסר בקיסריה)

יום גיבוש בינוב

יום גיבוש

ימי גיבוש

ימי גיבוש לעובדים

רעיונות ליום גיבוש לעובדים

יום גיבוש בספא

יום גיבוש בטבע לקבוצות

ימי גיבוש

יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש
5
Sending
User Review
4.96 (25 votes)

אברהם

מנהל ספא שמים בארץ משנת 2001.
סגירת תפריט
Call Now Button
סגור
צור קשר
close slider
ספא

ספא שמים בארץ קיסריה (באחוזת ספא קיסר)

טלפון 1-700-700-640

04-675-8506

×

עגלת קניות