אפשר לקפוץ כאן ישר ולעניין כדי לבנות חבילות ספא לקבוצות עם סדנת גיבוש לעובדים, מגוון הפעלות, עיסויים מפנקים וארוחת שף כשרה למהדרין במקום הכי מושלמת עבורכם. (*מומלץ במקביל להתקשר לאברהם 050-8918288 כדי שיעזור לך בתהליך בניית החבילה)

ימי כיף לעובדים

רעיונות ליום גיבוש לעובדים זה משהו ששווה להשקיע בו מחשבה!  אם אתם מחפשים רעיונות ליום גיבוש לעובדים קסום, בואו אלינו, לשמים בארץ והגיבוש ביניכם יהיה מאחד ומפנק עד מאד! ספא בקיסריה של שמים בארץ מקום יחיד עם אלפי פניות של ימי גיבוש לקבוצות, ימי גיבוש לעובדים, ספא לקבוצות, יום מלא חוויות, יום פינוק אנו בשמים בארץ מציעים פינוק של ממש, עיסויים בשילוב סדנאות גיבוש לעובדים או סדנת CBT, הפעלות גיבוש וצוות שיגבשו את כולכם ויהפכו יום גיבוש בקיסריה למיוחד ומוצלח! בשמים בארץ בונים ימי כיף או ערבי גיבוש הכוללים טיפולי גוף, ארוחות שף כשרות למהדרין ומגוון רחב של סדנאות. הצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים. אנו מציעים ימי גיבוש לקבוצות, ימי גיבוש אלו יכולים לכלול קבוצות קטנות וגדולות.

רעיונות ליום גיבוש לעובדים

“משרדינו רב קומות עם מירב מחלקות ממוקם בעיר תל אביב. מנכ”ל החברה גדי, מפרגן לנו לעובדים, ומוציא אותנו מידי פעם להתרעננות, לגיבוש, לקשר וכו.. וכו.. לאחר חיפוש מקיף מצא מקום מעוצב וממוזג, ספא לקבוצות גדולות וקטנות עם מירב הפינוקים, הארוחות, עיסויים והפתעות שיהוו לכולם יום פינוק מושלם והפך לחוויה של יום גיבוש לעובדים אחד ומאחד!”

יום גיבוש, ימי כיף, ערב גיבוש והרבה פינוקים

בשמים בארץ ישנם את מיטב המטפלים הטובים בארץ, הנותנים טיפול מיוחד מפיג משחרר ומרגיע לפי העוצמה הרצויה. ימי גיבוש בשילוב טיפולים מיוחדים ממגוון סוגים, בחדר טיפולים אישי פרטי עם שמנים ארומטיים, הנעימים לגוף ומשאירים את הגוף משוחרר ואת כולם נינוחים. עיסוי מפנק הנותן ללקוח להרגיש הרגשת כיף והנאה הרגשה של ימי גיבוש מפנקים באמת. יצאנו מחדרי טיפול אישיים מחודשי כוחות עם מרוגע שהשתפך על פנינו וגופינו ונותן לנו ליהנות מכל דקת יום גיבוש מושלם זה! גדי המנכ”ל המדהים עבר בין עובד לעובד לקבל חוות דעת על יום גיבוש מיוחד זה! חזרנו לזולה המפנקת וכמה מחברינו ישבו ושיחקו משחקי חברה מיוחדים הניתנים בספא.
המוזיקה, השאנטיות, הרוגע עשו את שלהם! היה יום כיף מיוחד! רעיונות ליום גיבוש לעובדים בשמים בארץ מושלם לקבוצות! פינקו אותנו בארוחת בופה עשירה כשרה למהדרין עם אפשרות לתפריט כפרי, איטלקי, חלבי או דגים על פי בחירתנו. חיפשנו ימי גיבוש עם מקום מפנק! מצאנו!

וואי כיף לי. אל תפסיקי...

ימי כיף לעובדים
ספא בקיסריה – סדנאות טיפולים ופינוקים באזור הבריכה..

יום גיבוש לקבוצות [ימי כיף בספא]

“נכנסנו לספא ברגשות מעורבים והרבה חיוכים, באפינו ניחוחות של שמנים ומלחים, ומארחים לבושים לבן, נחמדים, ליוו אותנו לזולה פרטית אינטימית שלנו. יום כיף התחיל בישיבה מפנקת על גבי כרים וכסתות נעימות וכורסאות נוחות, שטיחים מקיר לקיר וכל הזולה מעוטרת בצדפים ובנרות, וילונות משי מכל כיוון, מוזיקה חרישית ואווירה אותנטית מרגיעה, הכניסה אותנו לאווירה של חופש ושלווה לאווירת יום גיבוש לקבוצות מושלם. כולם הנהנו בראש: ימי גיבוש מוצלחים! ימי גיבוש לקבוצות אלה, נותנים המון מוטיבציה וחשק לעובדים ומהווים יום גיבוש לעובדים מוצלח! לאחר הישיבה הנוחה בכורסאות הנוחות, ובהרגשת עילאית גדולה, התחלנו לקבל מנות פתיחה טעימות ומושקעות שהניחוח הערב עלה באפינו….”

הזמנת יום גיבוש לעובדים בלתי נשכח. השארת פרטים

יום גיבוש עם סיור סגווי שטח בקיסריה

טיול סגווי בקיסריה

חוץ מפינוקי ספא לקבוצות יום גיבוש לעובדים יכול לכלול טיול סגוויי שטח לקבוצות מדהים בנבכי ההיסטוריה של עיר הבירה הרומית שהוקמה על ידי הורדוס המלך הידוע. סגווי לנסיעה בטווח שאינו כביש. ההעיירה של חופו של הים התיכון, נשכבה בזמן האימפריה על מתחם ענק יותר מהמוכר בימים אלה ואנחנו נחקור את האזורים ההיסטוריים המתלווים שפספסנו בדרך למופע של זמר. נעסוק בעבר והארכאולוגיה בו-זמנית עם האדריכלות של קיסריה המתפארת בבתיה המהודרים. נקשיב לדיברי רכילות של פעם ומצבים שהמטירו רושם על הכדור הארץ עד היום ופרצו בקיסריה העתיקה. דרכים מוכנים על מדרכות ובחולות קרוב למקומות מסקרנים כמו ההיפודרום המזרחי, פסיפס הציפורים הביזנטי המרשים, משטח הגולף המרהיב, האובליסק הרמה, אמות המים בחוף האקוודוט הרים של חול שיצאו אלינו מהנילוס…

הסבר על בניית חבילת יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים בקיסריה

תוך כדי קינוחי הפה ממטעמי שמים בארץ, נכנסו אלינו מרצים צעירים וליוו אותנו היישר לחדר סדנאות נפרד שם נתנו לנו לבחור מסדנאות מגוונות, שילוב של סדנאות גיבוש לעובדים שיש רק בשמים בארץ. בשמים בארץ ניתן לארגן ימי גיבוש לקבוצות, רעיונות ליום גיבוש לעובדים, בשילוב סדנאות מגוונות ומעניינות, הפעלות גיבוש עם מיטב המרצים. בספא שמיים בארץ המגוון רחב: סדנאות צחוק גיבוש והומור, סדנאות שוקולד, סדנאות נומרולוגיה, סדנאות ריקוד, סדנאות עיסוי, סדנאות שפת גוף, סדנאות אבחון ציור ,סדנאות אבחון תווי פנים, סדנאות חשיבה חיובית, סדנאות מודעות וסדנאות העצמת היכולות האישית ע”י איזון האגו.

סדנאות גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לקבוצות – סדנאות גיבוש לעובדים

לאור החוויות המשימתיות נוצר גיבוש והפך יום גיבוש, יום כיף מפנק, יום גיבוש מושלם וחוויה של יום פינוק איכותי. בסיום הסדנא המגבשת והמעניינת חזרנו מחודשי כוחות לזולה הפרטית שלנו עם קשר אחד ומגבש בינינו, המנכ”ל גדי הביט מהצד וחייך, אין ספק שזו הייתה בחירה נכונה שמים בארץ! לא הסתפקנו בסדנאות בלבד, רצינו ליהנות מכל הפינוקים הנמצאים בספא, עם כבר ימי גיבוש .. אז עד הסוף!

יום גיבוש – עיסוי, סדנא וארוחה (מה עוד אפשר לבקש?)

אם אתם מחפשים מקום מיוחד כדי לגבש בין העובדים. יום גיבוש שכולל מגוון עיסויים, סדנאות, הפעלות וארוחות כשרות למהדרין במקום אחד. הגעתם למקום הכי טוב שיכול להיות! יום גיבוש בשמים בארץ הינו המקום המושלם עבורכם. ניסיון עשיר מעל 15 שנה ואלפי לקוחות מרוצים. מיטב החברות ועסקים במשק התארחו. בנקים כמו בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק מזרחי. קופות חולים כללית, מכבי, לאומית. ביטוחים כלל, מיגדל, ביטוח ישיר. משרדי ממשלה, חברות היי טק וכל חברה שתעלו על דעתכם התארחו, נהנו וחוזרים לשמים בארץ כדי להחוות חוויות חדשות.

ימי גיבוש לעובדים בקיסריה

בימים אלה שמים בארץ עוברים לשיתוף פעולה עם אתרים נוספים כדי להעצים את האפשרויות, פעילויות גיבוש ופינוקים. אנו ממשיכים לתת ימי גיבוש לעובדים ברמה גבוהה ביותר, עם יותר אפשרויות. יהיה אפשרות למתחם של מרחצאות. יום כיף לעובדים עם ברכות, ג’קוזי, סאונה, חמם תורקי, אמבטיות שמנים, בריכת מלחים ועוד. ניתן להרכיב חבילות יום גיבוש לעובדים בשילוב של מרחצאות עם ארוחה כשרה למהדרין או הפעלות גיבוש וארוחות או טיפולים וארוחות. בהתאם לתקציב ניתן לבנות חבילות לקבוצות עם כל הפינוקים האפשריים. מהשיחה הראשונה בטלפון נבנה יחד את החבילה המושלמת עבור הקבוצה. יש לנו ניסיון של מעל 16 שנה. עברו אצלנו אלפי אורחים מרוצים. חברות הייטק כמו אמדוקס, SAP, מיקרוסופט… בנקים – בנק הפועלים, לאומי, בנק מזרחי, בנק דיסקונט.. ביטוחים, בתי ספר, מכללות ועוד. מגיעים אלינו מכל קצוות הארץ להנות, התגבש ולהתפנק. כל מי שאחראי לארגון יום גיבוש לעובדים, תמיד מקבל את כל התשבחות מחבריו על ארגון יום גיבוש מוצלח ביותר! שמים בארץ חוויה מתוקה, מפנקת ומגבשת! להזמנת ימי גיבוש בספא התקשרו לאברהם.

תמונות של אירועי ימי גיבוש בשרון (לפני שהיה יום גיבוש בקיסריה)

יום גיבוש בקיסריה

יום גיבוש

ימי גיבוש

ימי גיבוש לעובדים

רעיונות ליום גיבוש לעובדים

יום גיבוש בספא

יום גיבוש לקבוצות

ימי גיבוש

יום גיבוש לעובדים

אברהם

מנהל ספא שמים בארץ משנת 2001.
סגירת תפריט
סגור
צור קשר
close slider
ספא

ספא שמים בארץ קיסריה

טלפון 1-700-700-640

×

עגלת קניות