מסיבת ברית

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - ספא שמים בארץ – לחץ כאן!
מסיבת ברית היא מסיבה שנרצה לשלב בה תחושת משפחתיות ואינטימיות, ספא שמים בארץ מאפשר לכם לשלב את השמחה הגדולה עם הרגשה ביתית וחמימה.

מסיבת ברית

בציפייה מורטת עצבים חיכינו לאחות שתצא ותבשר את הבשורה המשמחת. בכי של תינוק נשמע. מזל טוב! מזל טוב! בן נולד לזוג היקר התרגשות,שמחה רגש וצמרמורת חלפו בגוף. תשעה חודשיים מחכים והנה הגיע הרגע המיוחל- בן נולד במזל טוב!
פנים עגלגלות יפות, עיניים תכולות, אף חמוד ושפתיים אדומות. תינוק שמנמן ומתוק סביבו כולו מתלהבים. שמונה ימים ,לברית מחכים, מסיבה גדולה לו עורכים היכן? רוצים מקום מיוחד לבן אחד יחיד ומיוחד. אחרי ברורים מקיפים וארוכים.. מקום אחד מוצאים מקום מדהים במרכז הארץ , ספא שמים בארץ. מקום מושלם למסיבה מיוחדת. רק בספא שמים בארץ מסיבת ברית היא גם שונה ומיוחדת גם ביתית ומשפחתית וגם מרשימה ובלתי נשכחת. האורחים המרוגשים נכנסים לספא במצב רוח מרומם. מארחים מלווים אותם לזולת השמחות שלנו בספא. מוסיקה קלאסית ברקע. העיצוב החם, המוזיקה, והמארחים המדהימים מוסיפים לאווירה המיוחדת. מהארחים דואגים שלא יחסר לכם דבר, נמצאים סביב האורחים להנעים להם כל רגע בספא שמים בארץ. הספא הוא מקום לא רגיל ויוצא דופן משאר מכוני הספא בהם האווירה קלינית. הספא נראה כאילו נלקח מאגדה עם בדים מהתקרה ישיבה נמוכה וגבוהה לפי בקשתכם, אוכל ברמה גבוהה ובשפע וכמובן שניתן לשלב את טיפולי הספא או לבחור סדנה מעניינת לאורחים.

תפריט אירוח מיוחד למסיבה

בר של משקאות קלים ותוססים מבית קוקה קולה, תפוזים, אשכוליות.. יוגשו חופשי במהלך האירוע. ארוחות ראשונות, ועיקריות מובחרות מיקס קינוחים מתוקים מבית ספא שמים בארץ. האורחים מרגישים בשמים והמשפחה יכולה להיות בראש שקט, נינוחים ולדעת שהאירוע בידיים טובות. מסיבת ברית מושלמת ולא שגרתית הורי התינוק יוצאים מרוגשים ומודים בחום על האירוע המיוחד. אם תרצו לבנוצ חבילת מסיבת ברית משלכם בספא שמים בארץ, מסיבת ברית מעניינת , שונה ומגוונת . צלצלו עכשיו והצוות המדהים בספא יבנה לך תפריט לאירוע מושלם. יפגש בשמחות! ספא שמים בארץ
1700700640
0508918288

מסיבת ברית
5
Sending
User Review
5 (1 vote)

אברהם

מנהל ספא שמים בארץ משנת 2001.
סגירת תפריט
Call Now Button
סגור
צור קשר
close slider
ספא

ספא שמים בארץ קיסריה (באחוזת ספא קיסר)

טלפון 1-700-700-640

×

עגלת קניות