מתנות לגבר

מתנה לגבר ליום הולדת

מתנות לגבראישה מאוהבת בגבר שלה, מחפשת רעיון למתנה לגבר. מתנה מקורית ומוצלחת. רעיונות למתנה לגבר כמו בושם, after shave, סוודר,שעון יד, מגבת רחצה וסבונים. כבר נדוש נדוש, אי אפשר לעלות על דל השפתיים אפילו חיוך. אישה חולמת על רעיון למתנה לגבר שגם היא נהנית מהמתנה וכל רגע הביצוע היה מושלם.

רעיון למתנה לגבר

חבילת ספא זוגית מתנה מפנקת לגבר ולאישה שמארגנת, מקבלים בשמיים בארץ. ספא שמים בארץ מקום מיוחד – מתנה לגבר ליום הודלת. האישה מזמינה את הגבר לערב מושלם ומיוחד .

רעיון למתנה לגבר

רעיונות למתנה לגבר

זוג המאושר נכנסים יחדיו לשמיים בארץ המעוצב המדהים בהרגשה אינטימית מיוחדת. מקבלים זולה אישית פרטית שלהם כמאהל שם מתנהל תהליך האירוח. בישיבה מפנקת על גבי מזרונים כריות וכורסאות. הזוג נכנס לתחושה מיוחדת כבר ברגעים הראשונים בשמיים בארץ. מתנה מושלמת לגבר ואפילו עוד יותר… מתנה מושלמת לאישה … מנות פתיחה ריחניות נכנסות זו אחר זו על ידי מארחים מדהימים שהחיוך לא סר משפתותיהם.
לאחר הארוחה הקלילה נכנסים הזוג המאושר לחדר טיפולים אישי. מטפלים מעולים שאין בשום מקום בארץ ממלאים את תפקידם באופן יוצא מן הכלל כדי לשמח זוג מאוהב ביום הולדת או יום נישואין מתנה מושלמת לגבר. (ולאישה) העיסוי משחרר מפיג מתחים ומצליח לתת להם תחושה של גוף רענן, גוף חדש, חלום!

מתנה לגבר ליום הולדת

מתנות לגבר – מתנה לגבר ליום הולדת

הטיפול והשמנים מיוחדים. טיפול המרענן את העור מרכך את העור ונותן מגע של לחות מאוזנת ונעימה. הזוג יוצא בנשימות ארוכות של כיף והנאה…חוזרים יחדיו שלובי זרוע לזולה המעוצבת שם אחרי אתנחתא קלה והנאה מכל רגע של מתנה מושלמת לגבר. המארחים המדהימים שואלים בשלומם ומביאים לזוג ארוחה עיקרית על פי בחירה. ארוחת שף(כשר למהדרין) עשירה מדהימה שיש רק בשמיים בארץ השף המעולה שיושב בספא מכין ארוחות שאין בשום מקום אחר. הזוג שמרגיש כיף והנאה בוחרים קינוח אפוי במקום מהתפריט. התחושה, ההרגשה, החבור, הקשר מרגישים מתנה מושלמת לגבר הזמיני מתנה לגבר ושניכם נהנים מכל רגע מיוחד בספא עם בקבוק יין הבית לאור אוויר רומנטית. רק בשמיים בארץ מתנה לגבר ליום הולדת ייחודית מושלמת מקורית ומוצלחת. אז אם יש לכם 'אחלה גבר' לצידכם אז מתנה לגבר מושלמת זה אצלנו: שמיים בארץ עושים בשבילכם הנאה זוגית מושלמת!
להזמנת מתנות לגבר בשמיים בארץ ניתן לדבר עם אברהם.

רעיונות למתנה לגבר

טלפון להזמנת מתנה לגבר

 /   

מתנה לגבר