נופש לחרדים 2019 הודעה חשובה
נופש לדתיים הוא פרק זמן קצר בו האנשים יוצאים להפסקה קלה ממרוץ החיים.

יתרונות הנופש?

הנופש בין הזמנים הוא צורך בסיסי וקיומי כדי להמשיך את שגרת החיים והעבודה עם כוחות ורצון למינוף גדול. הנופש נותן לחזור למסלול עם כוחות חדשים ומחודשים לטעון אותנו מחדש על מנת להמשיך בחיים היפים. אנו חיים בעולם מהיר שבו אנו עובדים שעות ארוכות בסידורים בהתרוצצויות, לגדל משפחה ועוד. מנגד עולם התיירות עוזר במציאת נופשים שונים ע"י פרסומות, אינטרנט וכו' הדתיים שהם חלק גדול מהציבור הכללי מחפשים חופש מהשגרה היומיומית. לדתיים ישנם מגבלות החשובים להם בעת בחירת מקום הנופש. צניעות המקום. הכשר מהודר מעדיפים מקומות לא המוניים. ופע' תקציב. אין לחשוב שעל ידי הוצאת סכום כסף גדול נקבל נופש טוב ומרגיע אין סיבה להוציא את כל החסכונות עבור יום נופש מדהים.

מאגרי נופש מושלמים

ישנם אנשים הרוצים לנפוש במלון שקט ורגוע על אחד האיים השקטים ביבשת האטלנטית. ישנם המעדיפים לטוס רחוק ככל האפשר להתנתק מהעולם. צעירים לאחר שרות צבאי בוחרים בתייאלנד / יפן / סין כיעד לנופש מושלם. זוגות טסים לאירופה או שוויץ לחגוג ירח דבש מושלם. ישנם כאלה הטסים כדי לצפות בטקסים ובתחרויות בינלאומיות. אך למה לטוס רחוק שאפשר לחגוג יום נופש מושלם כאן בארץ ישראל?

היכן לערוך יום נופש לחרדים 2018 הכי מושלם

ספא לדתיים של שמים בארץ המתנוהל ע"י הנהלה חרדית מציעה לכם יום נופש מושלם שעות של כיף ומרגוע במחיר מיוחד. ישנם אפשרויות לבנות ימי מרגוע וכיף לשעות של נופש ויציאה מושלמת מהשגרה. בספא שמים בארץ הכשר כשר למהדרין הרבנות הראשית עמק חפר המוצרים בד"ץ עדה החרדית הכשר חתם סופר גבינות ומוצרי חלב ממחלבות גד בהכשר רובין חסות וירק מובאים מגוש קטיף. נכנסים לספא בהרגשה חלומית מוזיקת רקע מתנגנת רוגע ושלווה מתמזגים עם הוילונות משי המעטרים כל פינה. מארחים מחייכים הלבושים בחלוקי לבן סטריליים ניגשים ומלווים אתכם לזולה פרטית שלכם ומיוחדת רק לכם.

שעות של נופש לדתיים

הנופש מתחיל במנת פתיחה לחם הבית עם גבינת שמנת מתובלת טפאנד זיתים ועגבניות מיובשות סלט עלי בייבי ברוטב וינגרט לאחר מנת פתיחה המיוחדת, הקלילה זוג מטפלים/מטפלות לפי בחירה מזמינים אתכם לחדר טיפוליים אישי ומיוחד שם מקבלים עיסוי שוודי ממוקד עם טיפול קצוות ע"י מסג'סיטים מעולים מהשורה הראשונה מטפלים עם תעודות היודעים בדיוק להתאים עוצמת טיפול לגו הדקות שעוברות שם עם הרגשה מלאה של יציאת נופש אמיתית. לאחר הטיפול המהנה חוזרים לזולה הפרטית. שם מוצע תפריט גורמה עשיר לבחירה ארוחה המפנקת והטעימה בנוסף משקאות קלים וחמים חופשי בקבוקי אלכוהול שונים: יין יבש, בירה,וויסקי, וודקה ועוד.לאחר הארוחה הטעימה והמפנקת מקבלים מבחר קינוחים טעימים ומיוחדים. במידה ואתם קבוצה אפשר לערוך סדנא ממגוון סדנאות המרתקות בספא ע"י מרצים מעולים גיטרה בס מנגנת שירים מתוקים והנופש הופך למושלם

המלצות על נופש לדתיים בספא

שרית ויוסי מבני ברק: "חיפשנו נופש חלומי לנפוש ולרגוע המותאם לתקנון מצאנו את ספא שמים בארץ מקום מיוחד עם הכשר מהודר וזולות פרטיות אישיות מארחים צנועים והרגשה של התנתקות במקום צנוע ומדהים. בילינו שם ללא סוף עד ששכחנו מה השעה…. צוות מכללה חרדית: הגענו למקום קסום נרגענו צחקנו דיברנו התענגנו פינקתם אותנו כמו שרק חלמנו……. זה לא חלום זו מציאות מדהימה שיש רק בספא. העיקר שיכלנו לסמוך בלב שלם על הכשרות! צביקה קבלן בניה: החלטתי לצאת עם העובדים לנופש מושלם שכרנו צימרים בצפון וחיפשנו מקום מרגוע לחויה קולונרית מושלמת מצאנו את ספא שמים בארץ. הגענו מהארץ והרקענו לשמים נהנינו מכל רגע הטיפולים המדהימים והיחס הנפלא. נחמה: ככה סתם בערב אחד החליט לעשות לי הפתעה הבעל היקר היה מפתיע היה חלומי החל מההתחלה ועד הסוף. תודה לאוכל הנפלא תודה למארחים תודה למסג'יסיטים תודה לכולם. אין ספק שמקום כשר למהדרין נפקוד שוב ושוב! ספא שמים בארץ הופך לכם כל יום לנופש מושלם נופש לדתיים חלומי. ספא בשרון לדתיים.

נופש לחרדים 2020

צרו קשר עם אברהם בטלפון 04-6758506

נופש לדתיים
5
Sending
User Review
5 (2 votes)

אברהם

מנהל ספא שמים בארץ משנת 2001.