נרות לד אלקטרוניים נטענים כולל נר אלקטרוני הפועל עם סוללה או עששית לד. נרות אלקטרוניים נטעים ופועלים מעל 12 שעות לאחר כל טעינה! ללקוחותינו היקרים ולכל המתעניינים בהזמנת נרות לד נטענים, מוצרים מסין ומוצרי אווירה, אנו יותר לא עוסקים ביבוא נרות לד נטענים. ניתן להזמין ישירות דרך הספק בחו"ל או ישירות מהמפעל בסין, עם כרטיס אשראי אפילו נר אלקטרוני אחד. סדרת נרות נטענים במחירים ללא תחרות ישירות מהמפעל בסין. נרות לד מתאים מאד לבית ולאירועים.

נר אלקטרוני

להלן מוצרים מדליקים שניתן להזמין ביחידים או בסיטונאות בפחות מחצי מהמחיר בארץ! תהנו..

נרות לד
נר אלקטרוני

חבילה של 12 נרות עם יכולת להחליף בין 5 צבעים בלחיצה על השלט! מטען ושלט בפחות מ $50 כולל משלוח תוך שבועיים

עששית לד

ניתן להזמין עששית לד ישירות מהמפעל בסין.

עששית לד
נרות לד נטענים 


נרות לד נטענים

נרות לד חשמליים נטענות הן נרות העובדות על סוללה לאורך כ- 12 שעות. כיום נר לד אלקטרוני על סוללה הינו מצרך חשוב למקומות כמו ספא, מסעדה, בתי קפה, אירועים, אולמות, כנסים וגם לבית, חדרי אמבט, חדרי מדרגות..ישנם נרות סוללה ריחניים המפיצים ריחם הטוב.
ישנם נרות רומנטיים המשרים אווירה רומנטית, רגועה ושלווה. כיום רוב הנרות עשויים פרפין , דונג, שעווה,שיטת הייצור הבסיסית ביותר של נרות בדרך כלל כרוך בהמסת דלק מוצק על ידי יישום מבוקר של חום. הנוזל נשפך לתוך תבנית או פתילה הוא שקוע שוב ושוב בנוזל כדי ליצור נר. אך נרות מהסוג הזה נגמרים בקלות ותחלופה רבה. ספא מיוחד של שמים בארץ מוציא עבורכם נרות סוללה נטענים ומחזיקים מעמד 12 שעות רצוף לכל טעינה. היתרון של נרות חשמליים נטענים שאין תחלופה וגם אין סכנה שמא ידלק הסביבה.
בכניסה של ספא שמים בארץ, מקום מושלם לקיום ימי כיף או ערבי גיבוש, ימי הולדת וימי נישואין,
המוזיקה, האווירה המיוחדת, נותנת לכם להיכנס לתוך חלום מתוק שלא מכירים.. נרות נטענים מכל עבר מאירים לכם את הדרך עד לזולה הפרטית האינטימית שלכם, שם בתוך החשכה מודלקות הנרות נטענים הנותנים לכם להרגיש אווירה רומנטית, אינטימית מדהימה!
מגשי עץ עם אוכל ריחני ומשביע מובא לתוך הזולה הפרטית שם לאור נרות, אתם טועמים מעשי ידי השף המובחר של ספא שמים בארץ.
אחרי הארוחה המדהימה, נכנסים לחדרי טיפול שם על גבי מיטה צחורה, עששית לד או נרות נטענים עוטפים מסביב ואתם מקבלים עיסוי מרגיע, מלטף, מרענן ומיוחד הנותן לכם תחושה של רגיעה!

נורות לד לבקבוק

ניתן להזמין נורות לד בדמוי פקק שוהם אשר ניתן להכניס לבקבוק יין כדי לקבל אפקת מדהים..

נורות לד לבקבוק

נרות לד אלקטרוניים נטענים לסיטונאים

ניתן להזמין בנפרד נרות לד אלקטרוניים נטענים ורק בספא שמים בארץ. נרות לד נטענים
עששית לד, נרות אלקטרוניים *הנרות דולקים עד 12 שעות לאחר כל טעינה! שוב, ללקוחותינו היקרים ולכל המתעניינים בהזמנת נרות נטענים, נרות נטענים או נרות על סוללות רגילות, אנו יותר לא עוסקים ביבוא נרות. אך ניתן ליבואנים להזמין ישירות מהספק בחו"ל. להזמנות ניתן להיכנס לקישור:
להלן קישור לבחירה ממגוון סוגים של מוצרי לד אלקטרוניים בחצי מחיר ישירות מהמפעלים בסין!

נרות לד אלקטרוניים
נרות לד נטענים

נרות אלקטרוניים

נרות אלקטרוניים

טלפון לפרטים על נרות לד :

1-700-700-640 / 050-8918288

שעות פעילות (הזמנה מראש)
יום א'- ה' מ: 08:30 – 00:30 בלילה
יום ו' מ: 08:00 – שעתיים וחצי לפני כניסת שבת
מוצ"ש: מ: שעה וחצי אחרי צאת שבת – 00:30 בלילה

שם

טלפון

אימייל

הזמנה לתאריך

חבילת ספא

תקציב לאדם

הודעות