סדנאות לנשים

סדנאות לנשים עבור נשים רבות המחפשות ערבי חברה או ימי כיף המורכבים מפינוקים שונים. ספא לקבוצות של שמים בארץ מציע ימי כיף לנשים, המשלב ימי גיבוש עם סדנאות לנשים מוצלחות.

סדנאות לנשים בספא

בשמים בארץ, יושבים מנחים רבים בעלי ידע רחב בסדנאות מגוונות. הכיף מתחיל בכניסה לספא, הכל רגוע, חושך, שאנטיות, הרגשה עילאית מדהימה… נשים מתרגשות עד דמעות, הרגשה חלומית מוצלחת. מארחים רצים לקראתכן ואושר רצוף ממלא את ליבכן. אט אט אחרי מרגוע מהמקום השאנטי המיוחד… נכנסות מנות פתיחה ערב גיבוש מוצלח נפתח, הישיבה הכייפית על גבי המזרונים. ולאחר פטפוטים וחוויה מעניינת נכנסות החבורה לחדר סדנאות מיוחד בעיצובו. לאחר דין וחשבון הוחלט על סדנת שוקולד: משובים רבים מקבלים צוות שמים בארץ על סדנאות לנשים המגוונות והמוצלחות. סדנת שוקולד חוויתית,יצירתית המועברת ע"י שמעון השף המדהים המכניס אתכם לתוך העניינים הסודיים של המטבח. מהו באמת שוקולד? מהיכן נקטף הקקאו? מהן תרמילי השוקולד? שמעון ניחן בקול ברור ומושך שכולן יושבות מרותקות להסבריו המדהימים. שמעון בקולו הבטוח נותן לכן הסבר מדויק מהן טמפרטורות נכונות לעבודה עם השוקולד ואיך ברבע שעה מול עינכן התוהות מאפי שוקולד מדהימים…. סופלה, פריליני שוקולד, מוס ועוד ועוד ועוד… הסדנא מגבשת, חוויתית ואתן יוצרות במו ידיכן טעימות מתוקות שמשאיר לכן מתיקות לכל החיים.

סדנאות לנשים במרכז

אתן יכולות לבחור ממגוון רחב של סדנאות לנשים כולל "סדנת הצלחה" למשל. סדנה חובה לנשים שרוצות להצליח בכל תחום בחיים. בסדנת הצלחה, המנחה רחל שטילמן מנתחת את צורת המחשבה של האישה ומפרקת אותה לגורמים אשר יעזרו לכם להבין מה המשמעות של מחשבה שלילית ואיך אפשר באמת להפות את המחשבה להיות חיובית. על ידי הבנה וידע שמקבלים מהסדנא, ניתן ממש להפוך הכל בחיים להצלחה גדולה.  חוץ מזה יש לנו מגוון סדנאות של ריקוד או סדנאו של גיבוש והמור כדי לגבש בין הנשים. סדנאות לנשים של בריאות והרזיה אם בא לכן להוריד כמה קילו במשקל.. כמו כן ניתן לקיים עוד עשרות סדנאות לנשים בשרון, סדנאות לנשים במרכז ואנחנו אפילו שולחים את המנחים שלנות לסדנאות בכל חלקי הארץ.
להזמנות התקשרו לטלפון