סדנת גיבוש

סדנת גיבוש זוהי סדנה הבנויה במיוחד באופן כזה שתתאים לכל המשתתפים, על מנת שכולם ירגישו שייכות. בנוסף מטרתה העיקרית היא להביא לקרבה ולגבש בין האנשים בחדר.

סדנת גיבוש

מהו גיבוש? יצירת גיבוש העמקת הקשר ושיתוף פעולה בין חברים. או ליצור חיבור והכרות בין חברים ואנשים חדשים. סדנאות גיבוש בדרך חוויתית לא הרצאה משעממת המקשה על המשתתפים להגיע למטרת הגיבוש וליצירת קשר. סדנאות בהם הקבוצה והצוות יוצרים את התכנית יחד עם המרצה וחווית המשתתפים גדולה עם יצירת קשר מעמיק. סדנאות גיבוש אקטיביות יעזרו בשבירת הקרח בין המשתתפים בשבירת הבושה והמבוכה ויצרו מידית קשר וחיבור. יתרון סדנת גיבוש הוא להשיג מטרה של שיתוף ויחד. לשפר את החיבור בין המשתתפים להעמיק הקשר בין המשתתפים. וליצור אווירה טובה במשתתפים. כיצד נוצר גיבוש? גיבוש חברתי נוצר תוך כדי ביצוע משימות חוויתיות ובעלות משמעות לקבוצה. כמו: תחרויות ,משחקים חברתיים והפעלות למשתתפים.

היכן לערוך סדנת גיבוש

ימי גיבוש בשמיים בארץ בעמק חפר. ספא מיוחד המשלב בתוכו מגוון סדנאות גיבוש מעניינות מרתקות ומוצלחות.סדנת גיבוש והומור עם אילי סלוניקי מרצה מדהימה ומוצלחת המעבירה למשתתפים בסדנא את המשמעות בגיבוש בדרך קלילה וכייפית, הכל באופן אופי הקבוצה אוכלוסיית הקבוצה ומה שנדרש. הסדנא עוזרת מאד לשמחה. מוציאים את שמחת החיים שבהם לאמיתית.הלבבות נפתחים צוחקים ומשתעשעים שוכחים מהכל.מטרת הסדנא היא לגבש את המשתתפים בשעשוע צחוק ובהומור. עורכים משחקי ילדות משחקים פסיכולוגים ומשחקי חברה כל זאת באווירה תחרותית ומצחיקה הנושאת פרסים למנצחים ועונש למפסידים. הסדנא מלהיבה בצחוק בשמחה בריקוד ושירה נשחרר חסימות ניזכר בילדות ובעיר נתגבש, נצחק, נצחק ונצחק. גיבוש עם שכרון חושים אנדורפיני מגבש חברתית ומקרב לבבות. בסדנת גיבוש וצחוק שיש בספא כולם נהנים מהדקות המיוחדות של הצחוק ללא הגבלה. הצחוק הינו תרופה הטובה ביותר להפגת דברים כגון: הורדת לחץ דם, שחרור מלחצים, שחרור מתח, הורדת דיכאון, וריפוי בעיות שונות בגוף.
הרעיון מאחרי הסדנא לשחרר את השמחה והצחוק בדרך פיזית רגילה ולתת למשתתפים לשמוח ולצחוק ללא הגבלה.

המלצות על סדנת גיבוש צחוק והומור

חב' הי- טק גדולה נכנסה לתחרות לוחצת עם חברה מקבילה צוות ההנהלה החליט כדי לשפר את יעילות העבודה עדיף לגבש את הצוות חיפש מקום מיוחד ומצא את שמיים בארץ שם הזמינו מסג' מפנק לעובדים בתוספת סדנת גיבוש מעולה, גיבש את הצוות בדרך חוויתית מהנה. טל: יומיים קודם החתונה של ירדן ערכנו מסיבת רווקות בשמיים בארץ האירוח, המקום, הצוות, הכל היה %100. בפרט סדנת גיבוש צחוק והומור עם אילי חוויה מהנה מצחיקה ומשחררת בפרט בימים לחוצים קודם החתונה. משפחת לוין: עברנו דירה לעיר אחרת הלחץ, העצביים, האכפתיות שהכל יהיה מושלם גרמו להרבה צעקות מריבות…. יובל בנינו הבכור הזמין את כולנו לשמיים בארץ ליום של מרגוע וכיף נכנסנו חלמנו נרגענו וקיבלנו ארוחות מטעמים טיפולים ובעיקר הוא בחר לנו סדנה אשר מפיגה מתחים. סדנת גיבוש צחוק והומור צחקנו, צחקנו וצחקנו ונרגענו! אז עם אתם רוצים לגבש קבוצות אז בואו אלינו לשמיים בארץ נבנה לכם תפריט עם סדנת גיבוש מושלמת! ניתן להזמין מגוון סדנאות בטלפון
1700-700-640