סדנת ריקוד

סדנת ריקוד פלמנקו משולב עם זומבה אוריינטלית. היתרונות שבריקוד: הריקוד משחרר, מפיג מתחים, ממריץ את הדם, משחרר אנדורפינים, מעלה את השמחה, מוריד את העצב, גורם לתחושה כללית טובה, משחרר את הגוף ופותר בעיות גב, משחרר את האגן, ומעצב את גוף, ישנם אפשרויות לריפוי הגוף. בסדנת רקוד ישנם טכניקות שונות: טכניקות צעדים, טכניקות סיבובים, תנועות גוף, הפעלת שרירים, טכניקות נשימה , שיפור יציבה, שיפור עמידה, ישיבה נכונה.

היכן לערוך סדנת ריקוד פלמנקו / זומבה / מחול מזרחי:

במושב ינוב בתוך מתחם יפה וממוזג, באווירה רומנטית מדליקה שמכניסה אתכם עמוק לרגשות השמחה, מוזיקת עולם ברקע, נרות מרצדים בכל כיוון, מארחים לבושים לבן, מקום של חלום, זולה אישית שלכם, ארוחות שף מקוריות וטעימות, שם בחדר סדנאות רחב ידיים, מחכה לכם מנחה, מעבירה לקהל טכניקות מדהימות כיצד לשחררם מהמבוכה בו הם נמצאים. הסדנא נפתחת עם חימום קצר ריקוד בשילוב מתיחות שונות של הגוף לאחר חימום והכרות מתחילות תנועות נשימה העוזרות לרוקדים לשלב נשימה וריקוד יחד, הרבה פאן, מוזיקה קצבית … לאט לאט מתחברים כל הקהל מתוך שמחה ורצון לרקוד, לרקוד ולרקוד.

סדנאות ריקוד מחולקות לשלשה חלקים:

סדנת ריקוד מחול מזרחי (אומנותי) העבודה ממוקדת בעיקר על תודעה והקשר בין תנועה לרגש, עבודה על הזרועות, לנסות לנוע עם מקסימום רכות ורגש ודרך התנועה לנסות לספר סיפור דמיוני. הסבר על מהות הריקוד אצל האישה הרוקדת ריקודי בטן והערך מוסף שהיא מקבלת להגברת הנשיות.

סדנת ריקוד זומבה אוריינטלית

רוקדים בקצב אוריינטלי – שמח –המון כושר הרבה פאן. המוזיקה מבוססת בעיקר על צלילים של מוזיקת עם, דרום אמריקאי בתוספת תנועות אגן .

סדנת ריקוד ARABO-FLAMENCO

חוויה מדהימה ומגוונת-דגש בתנועה המזרחית תוך יצירה וקשר ישר לתנועה שבפלמנקו- זיווג מדהים הרמוניה של רוך  (ריקוד בטן) ונוקשה (פלמנקו)

במהלך סדנת ריקוד: סיבובי ידיים- עמידה –החזקת הראש- מיקום הזרועות –ניעת האגן ללא עקבים קשר ישיר עם האדמה. חגיגת נשיות..  המטרה בסדנת רקוד: • הריקוד יוצר קואורדינציה טובה, תנועות גוף נכונות והפעלת שרירים מדויקים. • הסדנא יוצרת שמחה ואנשים מרגישים קשר חזק לגופם, • חוויה מעוררת, משחררת, מגבשת ומעצימה עם הנאה מובטחת. • אנדורפין משתחרר השמחה עולה החיוך בפה והאושר משתלב על פני כולן. • נענוע הגוף גורם לזרימה טובה של הלימפה.. זרימה חלקה של הדם. • נשים- הגברת הנשיות.

חבילות ספא לקבוצות אירועים המשלבים סדנת רקוד:

מסיבת רווקות, ערבי נשים, ערב צוות, ימי גיבוש עובדים, ימי כיף לחברות שונות, אירועי חברה, פעילויות גיבוש, המלצות על סדנת: ערכנו ערב רווקות לחברה מדהימה בחרנו סדנת זומבה. השתוללנו כהוגן היה מדהים! הריקוד, החוויה, הכיף שנוצר לבנות אי פשר לתאר. הכלה נכנסה לחופה עם השמחה שליוותה אותה מהסדנה. ערב צוות לנשים: ערכנו ערב צוות חלומי בשמים בארץ בחרנו סדנת מחול מזרחי, הריקודים, התנועות, השפיעו על כולם חוויה חלומית! אירוע חברה: הגענו לשמים בארץ דרך המלצה חמה הארוחות שף, טיפולי ספא היו מדהימים ומעל הכל סדנת ריקוד השתחררנו, צחקנו, רקדנו החוויה הייתה משחררת חסימות ומעלה תשוקות… המנחה המדהימה של שמים בארץ מעבירה לכם שעה של כיף והנאה שלא נגמרת..בואו ותהנו! להזמנת סדנאות של שמים בארץ התקשרו לטלפון