השנה התאחדנו עם מקום בשם ספא קיסר בקיסריה שפחות עבדו עד היום עם הציבור שלנו. בינתיים ברוך השם עשינו מטבח כשר למהדרין אשר ניתן לשלב בחבילה. מטפל לגבר ומטפלת לאישה בחדרים פרטיים. ניתן להזמין בתוספת תשלום כניסה למרחצאות רק לקבוצה גדולה של נשים או קבוצה של גברים. מטעמי צניעות המרחצאות בקיסריה לא מתאימות לזוג כיוון שאין פרטיות. זוג שמעוניין במקום עם יותר פרטיות יכול להזמין ג'קוזי בחדר פרטי.

ספא לדתיים בהנהלה חרדית מציע מגוון הנאות מושלמות לדתיים. אנו הדתיים מגוון רחב בציבור. הדת היהודית מגבילה מבחינות רבות ולא בכל מקום אנו יכולים ליהנות ולכייף.  הן לזוגות הן לקבוצות או לכל אירוע אחר.

ספא לדתיים במרכז שמירה על הכשר

אחת הבעיות העיקריות ביציאת יום כיף לדתיים הינה בעיית ההכשר. בספא שמים בארץ, בהנהלה חרדית, הכשר גלאט למהדרין. כל המוצרים בהכשר כל סוגי הבד"צים. הכשר מוצרים כמו – עדה חרדית, לנדא, רובין, שארית ישראל, בד"ץ בית יוסף, חתום סופר וכו…  ולמי שמקפיד על כשרות בד"ץ מסוים, כמו חב"ד למשל שבדרך כלל מקפידים לאכול רק כשרות של לנדא ועדה חרדית, אז ניתן לדבר מראש עם המשגיח ולבקש לצמצם את התפריט בהתאם לבד"ץ הרצוי.

יום כיף ספא לציבור הדתי

הפרטיות והאינטימיות הנשמרים של ספא לדתיים מהווה בילוי לדתיים מושלם. לכל דתי וחרדי הבא ליהנות שעות של יום כיף. חבילות ספא זוגיות בספא שמים בארץ מפנקות ביותר עם הרגשה של רוגע נפשי מוחלט. נרות מרצים מכל עבר, עיצוב של בדים מונחים בזויות הספא, מוזיקה חרישית מתנגנת..מארח מלווה אתכם לאורך השהייה במקום. מנות פתיחה טעימות עם הכשר מהודר גם טעים גם מותר. האורחים שבעים ומרוצים. יום כיף לדתיים, עיסויים מקצועיים בחדרי טיפוליים אישיים, טיפולי ספא לדתיים עם עיסוי מקצועי, מסג' מפנק מטפל לגבר ומטפלת לאישה בחדרים נפרדים. שמירה על תקנון הצניעות בספא שמים בארץ ספא לדתיים היחיד בארץ.

  ספא לדתיים בקיסריה

  חבילות בין הזמנים לקבוצות כולל יום כיף או ערב מושלם לדתיים! המגיעים לספא שמים בארץ אפשרות למגוון סדנאות בהפרדה סדנאות לגברים וחדר סדנאות לנשים. ניתן לסגור לקבוצת גדולה של נשים (או גברים) מתחם פרטי הכול בריכה מחוממת, בריכת מליחים ומינרלים, ג'קוזי, חמם טורקי וסאונה.

  בילוי לדתיים והמלצות

  חיפשנו ספא לדתיים מקום ליהנות מבחינת כל הכללים שיתאימו לרוחנו מצאנו את ספא שמים בארץ. הצוות, המקום, הפרטיות כאילו אנחנו לבד, ההרגשה האינטימיות הפרטיות היוו מענה מושלם לאירוע דתי מיוחד. ישיבה תיכונית: החלטנו צוות המורים להשתחרר לכמה שעות של כיף מצאנו את ספא שמים בארץ הפתח בפנינו שעות של כיף והנאה על טהרת הקודש. מורות ממ"ד דתי: אחר חלוקת תעודות מחצית ראשונה ישבנו בישיבת צוות בחדר מורות לתכנן יציאה רבת משמעות לצוות המשקיע כל כוחו בתלמידותיו. חיפשנו ומצאנו מקום מדהים המשלב סדנאות מגוונות וארוחה קולנרית עשירה קבענו יום שעה ונסענו לספא שמים בארץ, הנותן יום כיף לדתיים והנאה ויציאה מהנה מהשגרה היומיומית.. בחורי ישיבה: בבין הזמנים בחופש חיפשנו יציאה מושלמת ארוחה ופינוק שאין בשום מקום בציבור שלנו. שמענו שיש ספא לדתיים מיוחד והגענו לספא שמים בארץ ההנאה המושלמת הפרטיות המארחים הצמודים שליוו אותנו בכל דקה של יום כיף.

  ספא לחרדים

  אם אתם זוג חרדי ומחפשים ספא לחרדים שיתאים לצרכים שלכם, אז הגעתם למקום הנכון! ספא שמים בארץ באמת מתאים לכם מכל הבחינות. צניעות, כשרות מהדרין ופרטיות. בואו לחגוג יום הולדת לבעל או יום נישואין מושלם. ניתן להזמין ממגוון חבילות מוצלחות.

  תמונות משמים בארץ ב"העוגן":

  רוצים לתת מתנה ספא לזוג דתיים

  המחפש מקום של שיכרון חושים וכיף.  זה המקום שאליו תשלחו אותו למספר שעות של בילוי ספא לדתיים בקיסריה. גן עדן…

  ספא לדתיים | ספא כשר לדתיים בקיסריה | ספא לחרדים

  ספא שמים בארץ : 04-6758506 צור קשר

  תמונות מהעבר 2008 ...

  ספא לחרדים

  ספא לדתיים

  ספא לדתיים במרכז

  ספא לציבור הדתי