ספא מפנק

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - ספא שמים בארץ – לחץ כאן!
ספא מפנק זה נשמע מובן מאליו, אבל בשביל שספא יהיה מפנק צריך יותר מעיסוי.. צריך עיסוי באמת טוב וברמה גבוהה, צריך אוכל טעים, צריך מקום עם אווירה וצוות לרשותך..

ספא מפנק

קובי תמיד נתן לי מתנות מפנקות, סבונים, תכשירי רחצה, ארוחה זוגית רומנטית, הזמנה לסרט. החלטתי לכבוד יום הולדת 30 לארגן לו חבילת ספא זוגית, יום ספא, מתנה מלאת פינוקים מתוקים. הגיע תאריך יום הולדת והזמנתי את קובי לצאת איתי לערב מפנק במיוחד של ספא שמים בארץ. קובי השתומם ונהנה שלא רק הוא בלבד נותן מתנות מפנקות. נסעו השניים קובי וגלית לכיוון ספא שמים בארץ, ספא מפנק באזור השרון. מעוצב, ממוזג, ניחוח ונותן מענה מקסימלי לכל אחד הבא לבילוי ימי כיף, יום פינוק והנאה.

ספא מפנק חלומי

נכנסנו לספא החוויה הייתה חלומית. חם בחוץ, נכנסנו פנימה לרוגע, לשלווה, לעלטה, חושך מסביב רק נרות מרצדים מרקידים לפי צלילי המוזיקה הנשמעים. מארחים עטופים בלבן מחייכים ניגשו אלינו, היינו המומים עדין לא עיכלנו את הטוב המפנק שיש ביום ספא, בכניסה קיבלנו מתנה נעלי ספא נוחות. אחזנו אותם חזק. אנו חולמים! הפתיחה השרתה עלינו כיף, ריגושים, אהבה, חוויות הפותחות יום ספא מפנק ההופך לבילוי של יום כיף מושלם! קובי התרגש במיוחד! נכנסנו לזולה פרטית אישית שם התנהל תהליך האירוח, הכל ישיבה כייפית מפנקת על גבי כריות וכסתות, נח מאד, לא רגיל, לא סטנדרט, לא ישיבה על כסא, כאן הישיבה הכיפית יוצרת יום גיבוש, יום כיף, יום ספא מפנק, מושלם שלא ישכח לעולם. מארחים מחייכים מאוזן לאוזן ניגשו עם מנות פתיחה לחם פוקצ'ה מאד טעים עם ממרחים שונים של גבינת שמנת, טאפנד זיתים ועגבניות מיובשות ומשם מתחילים.

ספא מפנק מציע מגוון עיסוים מפנקים

ספא מפנק עם ימי כיף של שמים וארץ מרכיב חבילות ספא מפנקות מאד. קובי וגלית נכנסו לחדר טיפול אישי, שם קיבלו עיסוי על ידי מיטב המטפלים בארץ, הבאים לעשות עבודה נאמנה וטובה עיסוי מפנק, מטפלי ספא נתנו לקובי וגלית הרבה, הרבה פינוק, הפגת מתחים, שחרור שרירים והמרצת דם בגוף. ההרגשה היתה חלומית!

ספא מפנק עם חוויה קולינרית

לאחר יום כיף עם עיסויים המדהימים המשחררים גוף ונפש, חזרנו לזולה מחודשי כוחות ומנות עיקריות טעימות במיוחד, ניגשו זו אחר זו לפי בחירה, מגוון הארוחות גדול ובספא שמים בארץ השף המדהים שמעון בן ציון, קולע למטרה בהכנת המנות היוקרתיות כל אנין טעם מהנהן בראשו שיש לשמעון ידיים מקצועיות, שף מדהים מיוחד ומוצלח! כל ביס היה מעדן!!!! הקינוחים הטעימים שהוגשו לשולחן נתנו לקובי וגלית עוד ועוד פינוקים מתוקים מבית ספא מפנק. מיקס קינוחים עם טעם מתוק ומיוחד. בתוספת שתייה חמה, ועוד קינוחים מפנקים היוצרים טעימות מתוקות.. קובי וגלית חתמו ערב זה בהנאה ובטעם מתוק שנשאר להרבה הרבה זמן!! קובי הודה לגלית מכל ליבו ואמר: הפעם פינקת אותי באמת ביום ספא הכי מפנק! רוצים ערב ספא מפנק? התקשרו להזמנות טלפון
1700-700-640
0508918288

ספא מפנק
5
Sending
User Review
5 (1 vote)

אברהם

מנהל ספא שמים בארץ משנת 2001.