פינוקים, מי לא אוהב? אנשים מחפשים כיף הנאה והרבה פינוקים בכל מצב ומקום. ספא במרכז שמים בארץ נותן לך הרגשת חיים נהדרת ומספקת.. שכרון חושים, אהבה,כיף והמון פינוקי ספא וריגושים. חבילות ימי פינוק אינטימיים, באווירה מיוחדת, מדהימה, לבבית וחמה תוכלו ליהנות בשמיים בארץ! חבילת ספא המשלב בתוכו עיסויים מפנקים גוף ונפש ע"י מטפלים מקצועיים.

פינוקים ספא מיוחד

המגשים חלום של כל אחד! האווירה רגועה , פסטורלית, נעימה, הרבה פינוקים הופכים לשעות של כיף ואהבה בשמיים בארץ! חלל חשוך מואר בנקודות זעירות של המוני נרות מרקדים. מאירים את היושבים באור יקרות, יום פינוק מרגש! החדר עטוף בבדי משי בצבעי בורדו,אדום,זהב כמין מקום נעים הנותן לאורחים הרגשת חיבוק ואהבה. מארחים עטויי גלימה עם קשרי בנדנות על ראשם, משייטים בין הזולות הפרטיות, המעוצבות, המחולקות לפינות אינטימיות, המופרדות אף הם בבדים מזרונים וכריות נוחים, פינוקים המשמשים לישיבה נוחה, הנותן לאורחים לאהוב ליהנות מכל רגע ביום פינוק חלומי מדהים! השולחנות המאולתרים, מגיעים עם המלצרים בדמוי מגשי עץ גדולים ומעוטרים בנרות, ניחוח בריאות סטרילית..

מוזיקה נעימה נושבת לה בין הוילונות. צלילה עמוקה לתוך אמבט שמנים ארומתרפי, בערבוב מלחים המפיצים ריח מיוחד והנאה מושלמת לגוף, וכל פינוקים האלה לצד ארוחות שף אנינות טעם, מיוחדות שהמתכונים המוצלחים יוצאים ממטבח שמיים בארץ. צוות שמים בארץ מומחה לבנות לכם חבילת ספא מפנקות, לאנשים שיודעים להתפנק ולערוך לעצמם ימי כיף מוצלחים ביותר!!

עיסוי, סדנא וארוחת שף כשר למהדרין

שמיים בארץ מארח אלפי לקוחות מרוצים מדי שנה. שילוב מנצח של מסג' מקצועים ( מטפל לגבר מטפלת לאישה), מגוון סדנאות לבחירה כמו, אבחון ציור, אבחון בכף יד, סדנאות מודעות, סדנת הצלחה, מגוון סדנאות של בריאות והרזיה, יחד עם ארוחה חלבית איטלקית עם "שף אישי שיארח אתכם לאורך כל השהייה במקום, הופכים את שמיים בארץ למרכז בילוי ספא מפנק ברמה גבוהה מאד. אתם מוזמנים להביא את יקירכם לחגוג יום הולדת או יום נישואין באווירה מיוחדת של ספא ומסעדה בשרון.

להזמנת פינוקים בשמיים בארץ

התקשרו לטלפון