יום כיף רומנטי הוא יום שמוגדש לזוגיות. מחפשים רעיונות ליום כיף רומנטי? אם אתם זוג אוהבים בתחילת הדרך או  זוג אוהב שחוגג תשע שנות נישואין, יום כיף רומנטי הוא הכרח המציאות והשעה עבורכם. בכל עת ובכל שעה להתפנק יחדיו ביום כיף רומנטי זו חוויה מומלצת וייחודית לשני בני הזוג. ביכולתו של יום כיף רומנטי לרענן את שגרת היום יום שלכם, לחדש אנרגיות, לסייע לכם לייצר זיכרונות חיוביים משותפים והכי חשוב ספא רומנטי מסב הרבה הנאה לשני בני הזוג המשתתפים. האופציות בהם תוכלו להעביר יחדיו, יום כיף רומנטי ומיוחד הינן מגוונות:

רעיונות ליום כיף רומנטי
תמונות משמיים בארץ מושב ינוב 2012 – 2017

רעיונות ליום כיף רומנטי

תוכלו לבחור חבילת ספא זוגית, לבלות בצורה רומנטית בטיפול ספא, לאכול יחדיו ארוחה טובה במסעדה או לשלב את כל הפינוקים יחדיו ולהעביר יום כיף רומנטי בספא שמיים בארץ.

יום כיף רומנטי

בילוי של יום כיף רומנטי בספא הוא בהכרח חוויה שכולה כיף והנאה, שני בני הזוג מבלים יחדיו במתחם "זולה" אישית מרגיעה, מתפנקים בטיפול ספא מפנק הגורם לשחרור, הפגת מתחים וחידוש האנרגיה וכמובן נהנים מארוחה טעימה ומגוון פינוקים ומעדנים. יום כיף רומנטי בספא הינו חוויה נפלאה עבור שני בני הזוג , חוויה שנמשכת מספר שעות, חוויה פרטית המוקדשת רק לכם, חוויה שכולה כיף והנאה, חוויה שעוזרת לכם לחדד את החושים ולשמור על גחלת האהבה שלכם בוערת ועזה.

יום כיף רומנטי

יום כיף רומנטי בספא

ספא שמיים בארץ מציע לקהל לקוחותיו ולזוגות האוהבים הבאים בשעריו, יום כיף ופינוק רומנטי ומיוחד. תוכלו להגיע למתחם הספא בשעות הבוקר או שעות הערב עד מאוחר בלילה, לקבל מארח אישי כמו שף אשר דואג לכם לאורך כל שעות האירוח ולהתחיל ליהנות ממגוון הפינוקים שמציע לכם ספא שמיים בארץ.  לבחירתכם יעמדו מגוון טיפולי ספא מפנקים, ארוחות עשירות, יין משובח, ועוד. לספא שמיים בארץ מגוון חבילות ייעודיות לבילוי זוגי של יום רומנטי בספא, תוכלו יחד עם צוות העובדים בספא לבחור את חבילת הפינוקים המתאימה לכם, או להרכיב חבילת פינוקים חדשה העונה לדרישותיכם. באם החלטתם נכון ואתם מתכוונים לבלות ביום כיף רומנטי במתחם ספא שמיים בארץ, צרו עמנו קשר כדי לקבל רעיונות ליום כיף רומנטי בשמיים בארץ
1700-700-640