סדנת ריקוד בטן

ריקוד – מהו?

הגדרה מילונית: מחול, קרקור, מערכת תנועות קצובות לפי מנגינה.

למה טוב סדנאות ריקודי בטן ?

סדנת ריקודי בטן הינו ריקוד משחרר מפיג מתחים, ממריץ את הדם, משחרר אנדורפינים, מעלה את השמחה, מוריד את העצב, גורם לתחושה כללית טובה, משחרר את הגוף ופותר בעיות גב, משחרר את האגן, סדנת ריקודי בטן מעצב את גוף.

סדנת ריקודי בטן כולל

בכל סדנת ריקודי בטן ישנם טכניקות שונות: ריקודי בטן עם צעיף, מקלות, פרחים, טכניקות צעדים, טכניקות סיבובים, תנועות גוף, הפעלת שרירים, טכניקות נשימה , שיפור יציבה, שיפור עמידה וישיבה נכונה.

סדנת ריקוד בטן – את מי מעניין?

הרוצים ללמוד את התנועות להפעלת שרירים נכונה. אנשים האוהבים ריקוד, אנשים הרואים בריקוד כאפשרות ריפוי לגוף.

היכן לערוך סדנת ריקודי בטן

סדנת ריקודי בטן עורכים בשמיים בארץ. שם בספא לצד ארוחות מגוונות וטעימות במיוחד, יש אפשרות לערוך סדנאות מדהימות, סדנת ריקוד בטן. לאחר מנת פתיחה טעימה ומיוחדת נכנסים בני הקבוצה לספא המיוחד, ספא שמים בארץ. כבר בכניסה שואפים שמחה, רוגע, אושר ולאחר הארוחה הקלילה בני הקבוצה נכנסים לחדר סדנאות רחב ידיים. שם מחכה להן נעמי ….. נעמי מדריכת ריקוד מעולה. מעבירה לקהל טכניקות מדהימות כיצד לשחררם מהמבוכה בו הם נמצאים. הסדנא נפתחת עם חימום קצר. ריקוד בשילוב מתיחות שונות של הגוף.
לאחר חימום והכרות, מתחילות תנועות נשימה העוזרות לרוקדים לשלב נשימה וריקוד יחד. לאט, לאט מתחברים כל הקהל מתוך שמחה ורצון לרקוד, לרקוד ולרקוד. סדנת ריקודי בטן יוצר קורדינציה טובה, תנועות גוף נכונות והפעלת שרירים מדויקים. בחלק האחרון מקבצת את הקהל למעגל אחד גדול, רוקדים ונהנים. פעמים מתחלקים לזוגות וההנאה מושלמת.

המטרה סדנת ריקודי בטן

סדנת ריקודי בטן יוצרת שמחה ואנשים מרגישים קשר חזק לגופם. חוויה מעוררת, משחררת, מגבשת ומעצימה עם הנאה מובטחת.

מסיבת רווקות בשילוב סדנת ריקודי בטן

ערב רווקות זהו זמן שכל כלה מחכה לערוך יחד עם חברותיה ערב מהנה ומוצלח. אחת האטרקציות המוצלחות בערב זה זהו סדנת ריקודי בטן. המדרכת ריקודי בטן, נעמי, מעולה ויוצרת שמחה לכלה ולחברותיה. פעמים נעמי פותחת בריקוד ולאט אט מצטרפות שאר בנות הקבוצה חולצות נעליים, קושרות לגופן צעיף ומתחילות לרקוד והאווירה שמחה. ערבי נשים היוצאות לאוורור, להפוגה להקלה בוחרות סדנת ריקודי בטן, והחוויה בעיצומה. מתנענעות לפי קצב המוזיקה, אנדורפין משתחרר, השמחה עולה, החיוך בפה והאושר משתלב על פני כולן.
נעמי מסבירה לקבוצה טכניקות שונות של ריקודי בטן, חוויות שונות מהסדנא המבוקשת וכיצד הגיעה לתחום. ישנם חברות שונות היוצאות ליום כיף והנאה הבוחרים סדנת ריקודי בטן. זוהי סדנא שמתאימה לכולם כיון שכולם חייבים לנענע את הגוף כדי ליצור זרימה טובה של לימפה בגוף. בקבוק שתייה מרוכז לפני הפתיחה מנענעים אחרת הכל יורד למטה. כך גוף האדם אם לא יזוז ויניע גופו הפסולת תתקע ותיצור זיהומים. ברגע שאדם עושה פעילות גופנית כמו סדנת ריקודי בטן, שומר על גוף בריא עם זרימה טובה וחלקה של הדם.

המלצות על סדנת ריקודי בטן

ערכנו ערב רווקות לחברה מדהימה בחרנו סדנת ריקודי בטן. הריקוד, החוויה, הכיף שנוצר לבנות א"א לתאר. הכלה נכנסה לחופה עם השמחה שליוותה אותה מהסדנא. שרון: ארגנו ערב צוות לקבוצה מהעבודה בחרנו סדנת ריקודי בטן. החוויות והריגושים שעלו לנו בכניסה לספא הכפילו עצמם בסדנא. הכיף השמחה ההנאה המושלמת. כן זוהי סדנא חוויתית, מוצלחת, משעשעת וכייפית עד מאד.

ניתן להזמין סדנת ריקוד בטן למסיבת רווקות / ערב רווקות / ערבי נשים / ימי גיבוש / ימי כיף לקבוצות
בטלפון