ערב נשים

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - שמיים בארץ
ערב נשים הוא ערב כיף וגיבוש בו מתאספות נשים, חברות, מכרות לחגוג ערב שכולו שלהן!!! ערב נשים יכול להעלות את האנרגיות, הכימיות וההרגשות הטובות בינן לבין עצמן. ככה בלי סיבה או עם סיבה גדולה לחגיגה! כמו מסיבת רווקות, יום הולדת חברות, ועוד.

ערב נשים בספא

ספא מיוחד, מקום מפנק עם חבילות מפתות במיוחד לערב נשים מוצלח. נשים שאוהבות פינוקים זה המקום. ובשמיים בארץ הפינוק משאיר לך טעם של עוד!! משלב ייחודיות של מקום יוצא דופן, עם אווירה ביתית ומפנקת, עיסויים ברמה הגבוהה ביותר ואוכל טעים ובשפע. חבילות ספא לנשים עם הרגשה מדהימה, רוח חרישית נושבת בין וילונות המשי, הנאה מושלמת, ריח שמנים באוויר, מוסיקת עולם ברקע. אם זה לא מספיק ערב נשים כולל סדנה מגבשת, מצחיקה ומחברת. ערב נשים מתחיל כבר בכניסה, מקבל אתכם המארח בחום ואהבה. אתן מובלות לזולה פרטית משלכם. המעוצבת בבדים העוטפים את החלל מהתקרה לרצפה. הבדים הזהובים מזכירים עולם אחר קצת כמו ארמון. הישיבה נמוכה על מזרנים מצופים סטן, כריות נוחות סביבכן ואווירה שאין כמוה. וכך אתן נכנסות לתוך ים של פינוק, ים של כיף ואהבה!! ערב נשים בזולה פרטית אישית מוכנה לארח ולפנק אותן.. שם בעצם מתנהל תהליך האירוח. האוכל שיוגש עד אליכן, הזמני מנוחה וההשתרעות בין לבין העיסויים. ערב בשמיים בארץ, דואג לתת ההרגשה מדהימה, חוויות והרבה הרבה פינוק.
ערב נשים מוצלח נפתח עם מנות פתיחה קלילות, מין נשנושים לא מכבידים לפני העיסויים, כיפי מאוד. בשביל לפנק אותכן עד הסוף…
הספא מציע חדרי טיפוליים אישיים שם מקבלות טיפול, עיסוי עם טובי המטפלות בארץ. הסדנאות מגוונות ומצלחות ומועברות בספא ע"י טובי המרצים בארץ. יש רשימה גדולה ממנה תוכלו לבחור את המתאימה ביותר לערב נשים שלכן. סדנת גיבוש והומור שתניע אתכן, סדנת מעגל נשים שתקרב ביניכן, סדנת ריקוד שתרטיט אתכן ועוד. הסדנאות מגבשות את כולן וההרגשה עילאית, מדהימה, כל אחת תורמת, נותנת את כוחה לכל אחת מהנשים שהתכנסו בערב מפנק זה. ערב נשים מעצים, כיפי ומרגש. להזמנת ערב מיוחד התקשרו לספא

טלפון להזמנות :

 /   

שעות פעילות (הזמנה מראש)
יום א'- ה' מ: 08:30 – 00:30 בלילה
יום ו'       מ: 08:00 – שעתיים וחצי לפני כניסת שבת
מוצ"ש:    מ: שעה וחצי אחרי צאת שבת – 00:30 בלילה

  שם

  טלפון

  אימייל

  הזמנה לתאריך

  חבילת ספא

  תקציב לאדם

  הודעות