ספא מפנק מאד של שמיים בארץ בשיתוף פעולה עם אתרים מיוחדים לאירועים, כוללים יום כיף באיכות גבוהה ביותר, עם מגוון אפשרויות. כמו ג'קוזי, בריכת מלחים, סאונה, אמבט שמנים, חמם טורקי ועוד.. אפשר לבנות חבילות של ספא זוגי כולל מרחצאות עם ארוחת שף כשר למהדרין או יום כיף לקבוצות עם עיסוי והפעלות. לפי התקציב ניתן להרכיב חבילות לקבוצות עם כל האופציות הרצויות. מהדיבור הראשון בטלפון נגבש ביחד את החבילה המושלמת עבורכם.

כיצד מוצאים ספא מפנק מאד (ברמה גבוהה) בצ'יק?

ספא לקבוצותאולי אתם מחפשים ספא מפנק מאד ליום הולדת או ליום נישואין. אתר שמרכיב לכם כל מני עיסויים, סדנאות ואוכל כשר למהדרין במתחם אחד. ברוכים הבאים לאתר הכי מפנק שיכול להיות! יום כיף בספא שמיים בארץ הינו המקום הטוב ביותר עבורכם. עם ידע רחב מעל 16 שנה ואלפי לקוחות שמחים. זוגות מכל הארץ ומיטב החברות במשק התגבשו בשמים בארץ. עובדי בנק לדוגמה בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק מזרחי. קופות חולים כללית, מכבי, לאומית. ביטוח כמו ביטוח ישיר, מיגדל, כלל. משרדי ממשלה, חברות היי טק ואולי כל חברה שתכלו לדמיין, התארחו, התענגו, שבו ושבים לשמים בארץ כדי להתענג עם חוויות מפתיעות.

ספא זוגי (עם טיפולים ברמה גבוהה )

בשמיים בארץ ישנם את מבחר המטפלים המקצוענים בישראל, המוסרים עיסוי איכותי מפיג, משחרר ומרגיע ע"י העומק הרצוי. ספא יוקרתי עם  עיסוי מקצועי, בחדר מסאג' אישי עם שמנים אתריים, הערבים לגוף ומותירים את הגוף נעים ואת כולם רגועים. טיפול ספא מפנק מאד הנותן תחושת כיף, פינוק ומצב רוח טוב ביותר.

יום כיף לעובדים במרכז הינו משהו שרצוי להקדיש בו מחשבה!

ספא מפנק מאדאם אתם צריכים יום גיבוש לעובדים מיוחד, צרו קשר עם, שמים בארץ והכיף שלכם יהיה מאחד ומענג מאד! ערב גיבוש של שמים בארץ מתחם מיוחד ויחיד המושך מאות הזמנות של ערבי גיבוש לצוות. במרכז שמים בארץ נותנים ללקוחות שלנו חוויות אמיתי, טיפולי ספא עם סדנאות גיבוש או סדנה של סי בי טי , פעילויות מגבשות ומנחים שיגרמו לגבש את כולם ויהפכו יום גיבוש מיוחד ומוצלח!

רעיונות ליום גיבוש מחלקתי ( למה רצוי בספא שמים וארץ? )

ספא ליום הולדתבספא מרכיבים יום גיבוש או ימי כיף בשילוב של עיסויים, מנות שף בכשרות מהדרין ובחירה רחבה של סדנאות. הצטרפו ללקוחותינו המאושרים. אנו מספקים יום גיבוש לעובדים בקיסריה, ימי כיף לצוות קטן מסוגלים לכלול חבורות גדולות וקטנות.
בשמים בארץ רצוי לארגן רעיונות לערב גיבוש לעובדים, סדנאות גיבוש לעובדים, בשילוב סדנאות עשירות וחוויתיות, הפעלות כיף וגיבוש עם מיטב המנחים.
בספא הרבה אפשרויות: סדנאות אבחון, סדנאות חשיבה חיובית, סדנאות שפת גוף, סדנאות טיפולי ספא, סדנאות ריקוד, סדנאות מודעות, סדנאות שוקולד וסדנאות אבחון.
מסקנה במידה ואתם אחראים על הארגון של יום נישואין, יום הולדת או יום גיבוש לעובדים והנכם חפצים לזכות בכל המחמאות ותשבחות מהבן או בת זוג ומהקולגות שלכם בחבורה, צרו קשר עכשיו: שמיים בארץ 0508918288 | 1700700640

ספא מפנק מאד
5
Sending
User Review
5 (1 vote)
סגירת תפריט
Call Now Button
סגור
צור קשר
close slider
ספא

ספא שמים בארץ קיסריה (באחוזת ספא קיסר)

טלפון 1-700-700-640

×

עגלת קניות