ערב צוות לעובדיםערב צוות לעובדים של שמיים בארץ בשיתוף עם מתחמים נוספים לקבוצות, מספקים יום גיבוש לקבוצות בסטנדרד גבוהה , עם אפשרויות נוספות. למשל אפשרות לאתר של מרחצאות. ברכות, ג’קוזי, סאונה, חמם טורקי, אמבטיות שמנים, בריכת מלחים וכו.. ניתן להרכיב חבילות של יום גיבוש למנהלים לצד מרחצאות עם ארוחה כשר למהדרין או יום כיף לעובדים עם טיפולי ספא והפעלות. בהתאם לתקציב ניתן לאחד חבילות ספא לעובדים עם כל האופציות הרצויות. מהשיח הראשון בטלפון נצור יחד את החבילה הטובה ביותר בשביל המארגנים.

כיצד יוצרים ערב צוות לעובדים ( איכותי ) בצ'יק?

אולי אתם רוצים ספא לקבוצות על מנת לאחד בין הקבוצה. מקום שכולל מגוון מסאג'ים, סדנאות ואוכל כשר מהדרין באזור יחיד. ברוכים הבאים לאתר הכי מוצלח שיש! ערבי גיבוש לצוות בשמיים בארץ הינו האתר האידיאלי עבורכם. עם ידע עשיר של 16 שנה ואלפי לקוחות שמחים. מבחר העסקים במשק התארחו אצלנו. בנקים למשל בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק מזרחי. קופת חולים כללית, מכבי, לאומית. ביטוח למשל כלל, מיגדל, ביטוח ישיר. חברות היי טק, משרדי ממשלה וכל גוף שתכלו לדמיין, בילו, נהנו, חזרו ושבים לספא שמים בארץ בכדי להתענג עם חוויות חדשות.

ערב צוות לעובדים (עם מסאג'ים מפנקים במיוחד )

בספא שמים בארץ ישנם את מבחר המטפלים המוכשרים בארץ, המספקים מסאג' איכותי מרגיע, מפיג מתח ומשחרר בעזרת העומק הרצוי. ערב צוות לעובדים עם עיסויים מיוחדים ממגוון סוגים, בחדר עיסויים אינטימי עם שמנים ארומטיים, הנעימים לעור ומניחים את הגוף משוחרר ואת כולם רגועים. מסאג' מפנק המעניק תחושת הנאה וכיף הרגשה של ערב חברה מגבש ביותר.

ערב צוות לעובדים זה משהו שצריך להקדיש בו מחשבה!

אם אתם ערב צוות לעובדים איכותי, בואו אלינו, שמיים בארץ והגיבוש שלכם יהיה מגבש ומפנק ביותר! ימי גיבוש לעובדים של מרכז ספא שמים בארץ מתחם יחיד המושך אלפי פניות של יום גיבוש מחלקתי. בספא מספקים ללקוחותינו כיף של מעין עולם הבא, טיפולים עם סדנה של גיבוש או סדנא של סי בי טי , הפעלות גיבוש ומנחים שאחראים לגבש את הקבוצה ויספקו יום גיבוש מוצלח ומיוחד!

רעיונות לסדנאות גיבוש לעובדים ( מדוע מומלץ אצלנו? )

בספא שמים בארץ מרכיבים סדנאות גיבוש לעובדים או יום גיבוש לעובדים בקיסריה הכוללים עיסויים, ארוחות איטלקיות בכשרות מהדרין ומגוון רחב של סדנאות. הצטרפו ללקוחותינו המאושרים. מציעים סדנאות גיבוש, ימי גיבוש לחברות יכולים לכלול חברות גדולות וקטנות.
בספא ניתן לארגן ערבי גיבוש לצוות, ערבי גיבוש לקבוצות, עם פעילויות מעשירות וחוויתיות, סדנאות גיבוש וכיף עם טובי הסדנאיסטים.
במרכז ספא שמים בארץ המגוון רחב: סדנאות ריקוד, סדנאות אבחון , סדנאות טיפולי ספא, סדנאות ריקוד, סדנאות מודעות, סדנאות נמרולוגיה, סדנאות ריקוד, סדנאות כף יד, סדנאות שוקולד וסדנאות גיבוש והומור.
לסיכום אם אתם אחראים על הארגון של ערבי גיבוש לצוות ואתם חושקים להרוויח את התשבחות ומחמאות מהקולגות שלכם בחברה, התקשרו עכשיו: שמיים בארץ 0508918288 | 1700700640

ערב צוות לעובדים
5
Sending
User Review
5 (1 vote)
סגירת תפריט
Call Now Button
סגור
צור קשר
close slider
ספא

ספא שמים בארץ קיסריה (באחוזת ספא קיסר)

טלפון 1-700-700-640

×

עגלת קניות