יום גיבוש לצוות קטןיום גיבוש לצוות קטן של שמיים בארץ בהתחברות עם ספאים נוספים לקבוצות, מספקים ימי כיף ברמה נעלה , עם אפשרויות נוספות. למשל אופציה למתחם של פינוקים. בריכת מלחים, אמבטיות שמנים, חמם טורקי, סאונה, ג'קוזי ועוד.. ניתן לבנות חבילות של יום כיף לקבוצות לצד ג'קוזי עם ארוחה בכשרות מהדרין או יום כיף לעובדים עם טיפולים ופעילויות. לפי התקציב יכולים להרכיב חבילות לעובדים עם כל האופציות המבוקשות. מהדיבור הראשון נבנה יחד את החבילה הטובה ביותר לשביעות רצון העובדים.

איך יוצרים יום גיבוש לצוות קטן (מוצלח) בלי מכשולים?

במידה ואתם צריכים מקום לקבוצות בכדי לאחד בין הקבוצה. אתר שמכיל כל מני עיסויים, הפעלות ואוכל הכשר מהדרין במקום אחד. הגעתם לספא הכי איכותי עבורכם! ערב גיבוש מחלקתי בספא שמים בארץ ודאי הספא הטוב ביותר עבורכם. עם ידע שופע יותר מ 16 שנים ועשרות אלפי לקוחות אוהדים. מבחר החברות במשק בילו אצלנו. עובדי בנק לדוגמה אוצר לחייל, בנק דיסקונט, בנק הפועלים, בנק לאומי. קופות חולים כללית, מכבי, לאומית. ביטוח למשל ביטוח ישיר, מיגדל, כלל. חברות היי טק, משרדי ממשלה ואולי כל גוף שתעלו על דעתכם, התארחו, התענגו, שבו ושבים לשמיים בארץ על מנת להתגבש חוויות חדשניות.

יום גיבוש לצוות קטן (עם טיפולים מפנקים במיוחד )

בספא שמים בארץ תמצאו את מאגר המטפלים המוכשרים בישראל, המספקים טיפול ספא מקצועי משחרר, מרגיע ומפיג מתח ע"י החוזק הרצוי. סדנאות גיבוש בצירוף מסאג'ים מקצועיים מהרבה זנים, בחדר טיפולי ספא אישי עם שמנים אתריים, הערבים לעור ומניחים את עור הגוף נעים ואת כולם שלווים. טיפול ספא איכותי המספק הרגשת הנאה וכיף תחושה של ימי גיבוש לעובדים מפנק ומגבש באמת.

ימי גיבוש זה דבר שרצוי להשקיע בו מחשבה!

אם אתם רוצים יום גיבוש מחלקתי קסום, בואו אלינו, שמיים בארץ והכיף שלכם יהיה מאחד ומפנק ביותר! יום גיבוש לעובדים בצפון של שמים בארץ ספא יחיד המושך אין סוף לקוחות של פעילות גיבוש. אנו בשמים בארץ נותנים לאורחים פינוקים אמיתי, טיפולי ספא עם סדנאות גיבוש או סדנא של סי בי טי , פעילויות מגבשות וצוות שיגרמו לגבש את כולם ויפיקו יום כיף לצוות קטן מוצלח ומיוחד!

ימי גיבוש לעובדים ( מדוע מומלץ בשמיים בארץ? )

בספא שמים בארץ מתכננים ימי גיבוש לקבוצות או סדנאות גיבוש לעובדים יחד עם מסאג'ים, ארוחות איטלקיות כשרות מהדרין ובחירה רחבה של פעילויות. הצטרפו ללקוחותינו המאושרים. אנו מציעים רעיונות לערב גיבוש לעובדים, ימי גיבוש לעובדים אלו מסוגלים לכלול חברות קטנות וגדולות.
בספא שמים בארץ רצוי להפיק יום גיבוש לעובדים, ערבי גיבוש לקבוצות, עם פעילויות מגוונות ומעניינות, סדנאות כיף עם נבחרת המנחים.
בספא מגוון אפשרויות: סדנאות טיפולי ספא, סדנאות שפת גוף, סדנאות שפת גוף, תווי פנים, סדנאות מודעות, סדנאות גיבוש והומור, סדנאות שוקולד, סדנאות חשיבה חיובית, סדנאות כף יד וסדנאות מודעות.
מסקנה אם אתם אחראים על הארגון של ימי כיף לקבוצות והנה אתם חפצים לקבל את המחמאות ותשבחות מהקולגות שלכם בקבוצה, התקשרו : שמים בארץ 0508918288 | 1700700640

יום גיבוש לצוות קטן
5
Sending
User Review
5 (1 vote)

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
סגור
צור קשר
close slider
ספא

ספא שמים בארץ קיסריה (באחוזת ספא קיסר)

טלפון 1-700-700-640

×

עגלת קניות